90% киян не довіряють Черновецькому

Кияни виступають за якнайшвидше проведення дострокових виборів мера Києва.

За результатами опитування, проведеного Українським демократичним колом на замовлення Інституту політики, більшість киян не схвалюють діяльність столичного мера Леоніда Черновецького і готові висловити йому недовіру на референдумі.

Крім цього, за результатами соціологічного опитування, кияни також виступають за якнайшвидше проведення дострокових виборів мера Києва.

Як повідомляє прес-служба Інституту політики, зокрема, діяльність Черновецького не підтримує переважна більшість киян (91,3%), схвалює - 3,9% мешканців столиці, не змогли відповісти на це питання майже 5% опитаних.

Водночас, якби найближчим часом проводився референдум щодо довіри меру Києва, то 89,7% опитаних висловили б йому недовіру.

При цьому переважна більшість киян (85,1%) вважає, що необхідно провести дострокові вибори мера столиці. Протилежної думки дотримуються лише 8,7% опитаних.

Під час опитування респондентам також ставилося питання про їх загальну оцінку того, що відбувається в столиці.

Так, 89,3% опитаних вважають, що в цілому все, що зараз відбувається в Києві, ведеться у неправильному напрямку. І лише 2,5% опитаних дотримуються протилежної думки.

Репрезентативне опитування дорослого населення міста проводилося з 16 по 22 лютого 2010 року. Усього за місцем проживання опитано близько 1 тис. респондентів віком від 18 років і старше. Вибіркова сукупність формувалася таким чином, щоб населення десяти районів столиці було подано пропорційно. Статистична похибка вибірки не перевищує 3,1%.

Нагадаємо, що в грудні минулого року Київський інститут Горшеніна провів телефонне опитування на тему Оцінка киянами роботи міської влади столиці в зимовий період. Згідно з результатами опитування, більшість киян виступили за те, щоб Леонід Черновецький залишив посаду голови Київської міськдержадміністрації.

Читайте також:

На території столичного ботсаду з'явиться розважальний комплекс

Партія регіонів з Черновецьким готують новий варіант закону про столицю

БЮТ: Черновецький збирається віддати Ботанічний сад під забудову

Черновецький роздав півгектара землі під Батьківщиною-матір'ю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: