97 мільйонів на Раду запропонували "регіонали" і Литвин

Саме представники Партії регіонів, зокрема пан Єфремов, підняли питання щодо недостатнього фінансування коштів і те саме говорив голова Верховної ради.

Питання про збільшення видатків на Верховну раду на 97 мільйонів гривень підняли депутат-регіонал Олександр Єфремов та спікер Володимир Литвин.

Про це заявив депутат від БЮТ Олег Ляшко.

"За моєю інформацією, саме представники Партії регіонів, зокрема пан Єфремов, підняли питання щодо недостатнього фінансування коштів і те саме говорив голова Верховної ради", - сказав депутат.

Він зазначив, що не був присутній на раді керівників фракцій, де обговорювалося це питання.

"Я звернувся до керівника апарату Верховної ради з проханням надати стенограму для преси цього засідання в кабінеті спікера. На жаль, чомусь того разу, 3 червня, за словами керівника апарату, стенограма не велася", - сказав Ляшко.

Він здивований цією заявою, "тому що коли керівники фракцій збираються про щось домовлятися має бути стенограма".

Депутат наголосив, що у законопроекті про внесення змін до держбюджету, який подав уряд, збільшення видатків на Верховну раду не було.

Як відомо, 3 червня Верховна рада прийняла зміни до держбюджету, якими підвищується акциз на пиво, а частина з отриманих від цього коштів, зокрема, 97 млн грн будуть скеровані на утримання Верховної ради.

У свою чергу президент Віктор Ющенко заявив, що не підпише цей законопроет.

На думку президента, ці кошти на сьогодні не є критичними, і деякі витрати Верховної ради можна сьогодні можна було б скоротити.

"Скажімо, 3,5 млн. грн., призначені на візити народних депутатів, сьогодні у період кризи, можна було б спрямувати на інші цілі. Я сам відмінив третину своїх закордонних візитів", - наголосив Ющенко.

Читайте також:

Ющенко пропонує потратити мільйони, зароблені на пиві, на охорону здоров’я

Ціни на пиво підвищили, щоб утримувати Верховну раду

В Україні вдвічі підвищено акцизи на пиво

У серпні в Україні подорожчають пиво та вино

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: