Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

"Кондуктор ходить, переступає, пасажири мирно їдуть", - описав очевидець подію.

12 квітня в Сумах співробітники міського транспорту не хотіли зупиняти тролейбус і викликати швидку для пасажира, який знепритомнів у салоні, щоб не збитися з графіка.

Про це повідомив в Facebook місцевий житель Микола Могильов.

"Кондуктор ходить, переступає, пасажири мирно їдуть [...] На зауваження пасажирів кондуктор не реагує, точніше реагує, але ось фраза дослівно: "А шо я зроблю! Доїдемо до кінцевої – висаджу!". На питання: "Де сів чоловік?" - відповіді немає, ніхто не знає. Намагаємося кондуктору втовкмачити: "А раптом він не п'яний, а раптом інсульт!" Жодної реакції! Кажу: "А якщо помре в салоні! Ви ж відповідаєте за людей!". І знову: "А шо я зроблю!" Помацав пульс... є... Вже слава Богу! Посадили чоловіка на сидіння. Він у непритомному стані. Почали просити зупинити тролейбус і викликати швидку. Відповідь: "Ні, ми ж з графіка вийдемо!", -  описав ситуацію чоловік.

12 квітня 2018 року, 17:50 тролейбус № 053, маршрут №7, Покровська площа. Сідаю. У салоні на підлозі лежить чоловік. Не...

Posted by Микола Могильов on Thursday, April 12, 2018

Могильов розповів, що пасажири викликали "швидку", лікарі якої просили зупинити тролейбус, "оскільки ганятися по місту ніхто не буде" і пообіцяли приїхати за 5 хвилин.

Після чого водій, "проходячи повз двері кинув фразу в салон, що далі не поїде маршрутом, а їде в депо, без пасажирів!"

Водночас, за словами Могильова, водій і кондуктор не робили спроб надати допомогу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції