Аби закрити цвинтар побитих "Пріусів": українським копам дали уроки контраварійного водіння

Далі отримані навички поліцейські мають передати своїм колегам.

Місячник поліпшення водійських навичок улаштували для столичних поліцейських. Копи пройшли курси контраварійного водіння, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Із копами інструктори відпрацьовували, зокрема, такі маневри, як керований занос, поліцейський розворот, об'їзд раптової перешкоди на мокрій дорозі тощо. Результатами залишилися задоволені: 75% продемонстрували відмінний результат у підсумкових тестах, решта 25% отримали оцінку "добре".

ВідеоКиївських поліціянтів цілий місяць навчали контраварійному водінню

Як наслідок, 48 столичних поліцейських отримали сертифікати про закінчення курсу з безпечного водіння. Ці навчання організував Європейський союз, де добре обізнані з аварійністю на українських дорогах.

В Україні щороку на дорогах гине тисячі людей, та й самі поліцейські не можуть похвалитися, що вміють гарно водити автомобілі. Лише столичні поліцейські за кілька перших місяців роботи розбили половину своїх новеньких авто – 150 штук. В Одесі активісти розшукали цілий "цвинтар" побитих "Пріусів". Водії на реєстратори не раз фіксували, як поліцейські скоюють аварії. Самі патрульні пояснюють кількість своїх ДТП важким графіком і стресовою роботою, однак сподіваються на виправлення ситуації.

У Львові патрульні збили на пішохідному переході дівчину

Курси з безпечного водіння, крім Києва, організовують ще й у Харкові та Львові, загалом навчатимуть 144 поліцейських. Ті, хто пройшов курси, передадуть досвід своїм коллегам – так зекономлять кошти, гуму та бензин. Організатори сподіваються, що курси мають зберегти не один десяток поліційних автівок.

Кореспондент ТСН Олександр Загородний

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: