Аби закрити цвинтар побитих "Пріусів": українським копам дали уроки контраварійного водіння

Далі отримані навички поліцейські мають передати своїм колегам.

Місячник поліпшення водійських навичок улаштували для столичних поліцейських. Копи пройшли курси контраварійного водіння, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Із копами інструктори відпрацьовували, зокрема, такі маневри, як керований занос, поліцейський розворот, об'їзд раптової перешкоди на мокрій дорозі тощо. Результатами залишилися задоволені: 75% продемонстрували відмінний результат у підсумкових тестах, решта 25% отримали оцінку "добре".

ВідеоКиївських поліціянтів цілий місяць навчали контраварійному водінню

Як наслідок, 48 столичних поліцейських отримали сертифікати про закінчення курсу з безпечного водіння. Ці навчання організував Європейський союз, де добре обізнані з аварійністю на українських дорогах.

В Україні щороку на дорогах гине тисячі людей, та й самі поліцейські не можуть похвалитися, що вміють гарно водити автомобілі. Лише столичні поліцейські за кілька перших місяців роботи розбили половину своїх новеньких авто – 150 штук. В Одесі активісти розшукали цілий "цвинтар" побитих "Пріусів". Водії на реєстратори не раз фіксували, як поліцейські скоюють аварії. Самі патрульні пояснюють кількість своїх ДТП важким графіком і стресовою роботою, однак сподіваються на виправлення ситуації.

Фотогалерея У Львові патрульні збили на пішохідному переході дівчину (4 фото)

Курси з безпечного водіння, крім Києва, організовують ще й у Харкові та Львові, загалом навчатимуть 144 поліцейських. Ті, хто пройшов курси, передадуть досвід своїм коллегам – так зекономлять кошти, гуму та бензин. Організатори сподіваються, що курси мають зберегти не один десяток поліційних автівок.

Кореспондент ТСН Олександр Загородний

Залиште свій коментар