Абітурієнтам Донбасу доведеться складати атестацію екстерном на підконтрольних Україні територіях

Дата публікації
Абітурієнтам Донбасу доведеться складати атестацію екстерном на підконтрольних Україні територіях

В Українському центрі оцінювання якості освіти оприлюднили умови участі в ЗНО абітурієнтів з окупованих територій / ТСН.ua

В Українському центрі оцінювання якості освіти розповіли, як випускникам шкіл на Донбасі зареєструватися для проходження ЗНО.

Для проходження ЗНО у 2015 році абітурієнтам з окупованих бойовиками територій України необхідно скласти державну підсумкову атестацію екстерном у будь-якій школі, яка працює на підконтрольних українським військовим територіях.

Про це заявив директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук, пише УНІАН.

"Абітурієнтам, які проживають на тимчасово окупованих територіях, потрібно насамперед мати документ про загальну середню освіту, здобуту в українських школах. Документи, які будуть видаватись школами, що працюють на окупованих територіях, нами визнаватись не будуть. Тому необхідно зареєструватись для складання державної підсумкової атестації екстернатом у будь-якій загальноосвітній школі, яка працює на території, що не є окупованою. Після цього вони реєструються на ЗНО і будуть його складати на території України, яка не є окупованою", - наголосив Лікарчук.

Він також розповів, що абітурієнти-переселенці будуть забезпечені гуртожитками на час проходження ЗНО.

"Я думаю, що процедура буде така, як і минулого року, коли працювала ціла система із забезпечення таких абітурієнтів гуртожитками на час проходження ЗНО", - сказав директор Українського центру оцінювання якості освіти.

Нагадаємо, реєстрація майбутніх абітурієнтів на ЗНО розпочинається із 5 січня.

Наступна публікація