Абітурієнти масово проігнорували тестування з української мови

Загальна кількість абітурієнтів, які не прийшли на тестування з 4-х предметів - 101 844 особи, половина з них проігнорувала тести з мови та літератури.

В Україні під час проведення зовнішнього незалежного оцінювання спостерігався ріст неявки абітурієнтів на пункти тестування. З загальної кількості абітурієнтів, що не прийшли складати тестування, понад половина проігнорувала тести з української мови та літератури.

Про це повідомляє громадянська мережа ОПОРА з посиланням на статистичні дані, надані Українським центром оцінювання якості освіти.

Загальна кількість абітурієнтів, які не прийшли на тестування з 4-х предметів - 101 844 особи, що дорівнює близько 6,5 мільйонам гривень бюджетних коштів марно витрачених на забезпечення ЗНО тих, хто встиг зареєструватися, але передумав складати тестування через внесення змін до Умов прийому на 2010 рік.

У кількісному плані, найбільше учасників проігнорували тест з української мови та літератури (51 780), далі - біологія (19 255), географія (17 909) та іноземні мови (12 900).

У відсотковому відношенні, якщо на тест з української мови та літератури не прийшло 11,94% учасників, то під час тестування з іноземних мов цей відсоток зріс і склав 12,4%. Ще більше абітурієнтів передумали складати біологію (14%) та географію (15,3%).

"За нашими оцінками, проблема неявки прямо пов'язана з тим, що значна категорія осіб зі змінами до Умов прийому отримала можливість вступати поза ЗНО. ОПОРА проводитиме кампанію спостереження безпосередньо за вступом і матиме можливість оцінити, який відсоток цьогорічних абітурієнтів скористався преференціями та чи будуть цьогорічні випускники позбавлені права на рівний доступ до освіти через те, що інші будуть вступати за відмінними критеріями оцінки", - прокоментувала ситуацію голова правління громадянської мережі ОПОРА Ольга Айвазовська.

Читайте також:

В Україні скоротять кількість вузів

Абітурієнтів закликали не бунтувати через складність тестування

Відповіді на зовнішнє тестування можна купити в Інтернеті

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: