Абітурієнти складають ЗНО з математики-стандарт: правила тестування

Абітурієнти складають ЗНО з математики-стандарт: правила тестування

УНІАН

На іспит зареєструвалося понад 77 тисяч одинадцятикласників. 

Сьогодні, 28 травня, абітурієнти складають зовнішнє незалежне оцінювання з математики - завдання рівня стандарту.

Про це розповіли у сюжеті Сніданку з 1+1.

Слід зауважити, що цього року вперше ЗНО з цього предмету мало б стати обов`язковим іспитом для усіх. Проте у квітні Верховна Рада ухвалила законопроєкт, який залишив усе як було раніше. Загалом для проходження тестування зареєструвалися майже 292 тисячі осіб.  Рівень стандарт будуть складати понад 77 тисяч одинадцятикласників. 

Минулого року математика була третьою за популярністю серед предметів: тоді зареєструвалося трохи понад 186 тисяч людей. Утім, результати торішнього ЗНО з предмету називають невтішними. Близько 19 тисяч вступників іспит не склали. Два роки тому, в межах програми міжнародного оцінювання учнів, перевірили знання українських школярів. Виявилось, що математики не знає кожен третій.

Сьогодні ж іспит розпочнеться об 11:00. До пунктів ЗНО розпочнуть пускати від 09:50 до 10:50. Якщо учасник прибуде в пункт тестування пізніше, його не допустять до участі у ЗНО.

Під час тестів усім вимірюватимуть температуру, учасники мають перебувати в масках і користуватися антисептиками. Приміщення будуть провітрювати та дезінфікувати.

З собою учасник ЗНО повинен мати:

  • оригінал сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання;
  • паспорт або інший документн, що засвідчує особу;
  • запрошення-перепустку для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні, яке учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки. 
ТСН.ua

Як повідомлялося, 21 травня в Україні стартувало зовнішнє незалежне оцінювання. Розпочалося воно іспитом з хімії. ЗНО триватиме до 15 червня. Тоді випускники шкіл складатимуть іспит з географії.