Абітурієнти у перші години вступної кампанії залишилися без можливості зареєструватися

Електронне посилання, де можна подати заявку, працює зі збоєм.

11 липня стартує вступна кампанія до вищих навчальних закладів. Цього року абітурієнти не будуть стояти в довгих чергах, щоб подати документи. Замість цього вони будуть відсилати свої заяви через Інтернет.

Проте перші години вступної кампанії показали і недоліки цього способу. Електронна заява на участь в конкурсному відборі на вступ до ВНЗ просто не працювала.

Наразі її роботу відновлено, повідомляє кореспондент ТСН

вступна кампанія 2016
Нагадаємо, що для того, щоб вступити до вишу через Інтренет. Для початку потрібно зареєструватися в системі - http://ez.osvitavsim.org.ua. Для цього абітурієнтів просять спочатку ознайомитися з законодавчо-нормативними документами. Після цього у вікні "Заповнити анкету вступника" потрібно натиснути "Реєстрація для переходу на сторінку" Анкета вступника ".

Після цього на екрані висвітиться вікно, в якому за відомостями потрібно буде заповнити всі поля: логін, адресу електронної пошти, номер сертифікату ЗНО, його пін і рік отримання (якщо у Вас декілька сертифікатів, вводити потрібно дані останнього), серію, номер і середній бал атестата, а також прикріпити скановану копію доповнення до атестату.

Далі важливо ознайомитися з Умовами прийому, вимогами до подачі електронних заяв та інформацією, що стосується згоди на обробку персональних даних. Потім у відповідному квадратику поставити позначку про ознайомлення і натиснути "Далі".

Дуже важливо правильно ввести бал атестата. Змінити його абітурієнт вже не зможе. При цьому, якщо у виші виявлять невідповідність, можуть відмовити в участі в конкурсному відборі.

У системі "Подача заяв в електронній формі" буде створено особистий "Кабінет надходить". У разі успішної реєстрації на екрані вискочить повідомлення, де буде вказано обраний абітурієнтом логін, а також наданий пароль для входу в особистий кабінет. Повідомлення з логіном і паролем також прийде на електронну пошту. Після цього кожен абітурієнт зможе заходити в свій особистий кабінет в будь-який зручний для нього час. Кнопка "Вхід" розташована в правому верхньому кутку головної сторінки. Після натискання цієї кнопки відкриється вікно, де потрібно буде ввести логін і пароль, після чого натиснути "Далі".

Якщо всі дії зроблені правильно, відкривається вікно "електронного кабінету вступника" з інформацією про атестат та сертифікат ЗНО. Тут потрібно в обов'язковому порядку заповнити поля, що містять особисту інформацію: номери мобільного та стаціонарного телефонів. Стать, громадянство, дата народження заповнюються автоматично на основі даних атестата та сертифіката ЗНО 2016 і не змінюються. Без наявності цих даних абітурієнт не зможе подавати заяви до ВНЗ.

З цього кабінета абітурієнти подаватимуть заяви на вступ, а також зможуть переглядати їхній поточний стан.

Для подачі заяви до вишу потрібно натиснути на посилання "Подати заяву", після чого на екрані з'явиться відповідна форма. Вибрати навчальний заклад можна двома способами: за розташуванням вишу і за обраним фахом. Для цього потрібно поставити відповідну позначку у вікні.

Відео11 липня стартує вступна кампанія для абітурієнтів

Якщо ви знаєте, до якого ВНЗ хочете подавати документи, шукати його потрібно "По розташуванню". У формі пошуку потрібно вказати область, населений пункт, вищий навчальний заклад, спеціальність, факультет, фах (якщо подібна є), пріоритетність, якщо вступ буде за рахунок державного бюджету, встановити позначення, якщо навчання буде контрактним, а також про потребу в гуртожитку і про ознайомлення з правилами вступу до вишу.

Якщо ви ще не обрали конкретного ВНЗ, виберіть пошук "За фахом". У формі пошуку необхідно вибрати: фах, населений пункт, виш, факультет, спеціалізацію (якщо така є) і далі все, як в пошуку за місцем розташування.

Всі поля будь-якої з обох форм повинні бути заповнені, в іншому випадку подати заяву буде неможливо. В "активних" полях абітурієнтам потрібно обов'язково вибрати один із запропонованих варіантів. Якщо є поля, в яких дані відсутні, значить під час вибору варіантів вище вони втратили свою актуальність і заповнювати їх не потрібно.

Після виконання всіх перелічених сказаних дій потрібно натиснути "Подати заяву", після чого її буде додано до списку подаються заяв.

Будь-яку заяву можна скасувати, поки воно не оброблено навчальним закладом. Для цього потрібно натиснути кнопку "Скасувати", і у заяві з'явиться відповідний статус.

Після подачі заяви абітурієнтам залишається тільки чекати на повідомлення про результати розгляду заяви у виші.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: