Абітурієнтів закликали не бунтувати через складність тестування

Сьогодні розгортається кампанія з приводу того, що тести з англійської мови були надто складними, і навіть плануються акції протесту учнів, які складали ці тести.

Оцінювати складність тестування з англійської мови можна буде лише після визначення результатів його виконання та психометричних характеристик текстових завдань.

Про це заявив директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук, коментуючи хвилю обурення, яка шириться серед випускників шкіл з приводу рівня складності тестів з англійської мови на ЗНО-2010.

Він нагадав, що сьогодні розгортається кампанія з приводу того, що тести з англійської мови були надто складними, і навіть плануються акції протесту учнів, які складали ці тести.

Лікарчук зауважив, що потрібно дочекатися результатів тестів, оскільки може вийти так, що сьогодні дехто говорить "про їх непідйомність", а велика кількість абітурієнтів повністю впоралася із завданнями тесту. Він підкреслив, що жодного завдання, що виходить за межі програми, в тесті з англійської мови не було. За словами Лікарчука, завдання розроблялися колективом авторів, серед яких троє вчителів та двоє викладачів вищих навчальних закладів.

Також Лікарчук зауважив, що кожне завдання отримало три висновки незалежних експертів.

Він вважає, що ситуація довкола тестування з англійської мови створена штучно. Він висловив думку, що ініціаторами цих непорозумінь є так звані репетитори, які взяли великі кошти за підготовку і не впоралися з цим завданням.

Лікарчук ще раз підкреслив, що до визначення результатів будь-які судження про складність тесту є суб’єктивними. Він також пообіцяв, що результати будуть готові за 8-10 діб.

Читайте також:

Відповіді на зовнішнє тестування можна купити в Інтернеті

Половина абітурієнтів не довіряє зовнішньому тестуванню

Найстаршому в Україні цьогорічному абітурієнту – 64 роки

В Україні стартувало незалежне тестування

ВідеоАбітурієнтів закликали не бунтувати через складність тестування

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: