Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Або ідіоти, або обмежені": посол ЄС різко відгукнувся про людей, які не бачать реформ в Україні

На його думку, в Україні за важких умов розпочали низку амбіційних реформ.

Голова представництва ЄС в Україні Хьюг Мінгареллі заявив, що в Україні у важких умовах була впроваджена низка реформ. Тих, хто їх не бачить, він вважає "або ідіотами, або людьми з обмеженою точкою зору".

Про це Мінгареллі сказав під час конференції  щодо підсумків імплементації Угоди про асоціацію між Україною і ЄС, передає УНІАН.

"Ми не сумніваємося в тому, я не буду зараз перелічувати список реформ, які були впроваджені в дуже важких умовах, проте, якщо ви цього не бачите – ви або ідіоти, або люди з обмеженою точкою зору. Якщо ви сумніваєтесь, скажіть мені, і я вам висловлю весь список надзвичайних амбіційних реформ, які були розпочаті", - пояснив він.

За словами Мінгареллі, для того, щоб впроваджувати подібну Угоду про асоціацію між Україною та ЄС, необхідно дотримуватись певних вимог, одна з яких – політична воля влади.

"Немає жодних сумнівів щодо того, що протягом останніх чотирьох років представники політичної влади в цій країні зробили певну кількість кроків для того, щоб модернізувати цю країну, трансформувати цю країну, перетворити її на відкрите, демократичне суспільство, засновуючись на соціально ринковій економіці", - запевнив голова представництва ЄС.

Нагадаємо, що ЄС закриває проект модернізації прикордонних контрольно-пропускних пунктів з Україною. За даними ЗМІ, отриманими з внутрішньої кореспонденції уряду України та листування між Європейською комісією та українською владою, проект закрили після низки затримок, помилок та перевитрат за участю місцевих чиновників та підрядників.

ВідеоЄС припинив фінансування розбудови та модернізації прикордонних пропускних пунктів з Україною

За інформацією агентства Reuters, європейці мають сумніви в здатності Києва проводити реформи. Проект з модернізації шести українських КПП на кордонах з Польщею, Угорщиною, Словаччиною і Румунією був заснований ще 2014 року. Проте жоден контрольно-пропускний пункт повністю не збудували, хоча ЄС надав 26 мільйонів євро.

ЄС припинив фінансування розбудови та модернізації прикордонних пропускних пунктів з Україною

Залиште свій коментар

Вибір редакції