Аброськін назвав приголомшуючу кількість звільнених міліціонерів у Донецькій області

Дата публікації
Перегляди
2853
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Аброськін назвав приголомшуючу кількість звільнених міліціонерів у Донецькій області

За даними Аброськіна, з 15 тисяч міліціонерів залишилися працювати лише 6 тисяч. / Фото: facebook.com/Vyacheslav.Abroskin

Деякі співробітники міліції заперечують своє звільнення в суді.

У Донецькій області після початку конфлікту на сході України звільнені 7819 співробітників міліції. Трохи більше 4,5 тисяч міліціонерів звільнені за негативними мотивами. Зокрема, понад півтисячі людей — за дискредитацію звання працівника міліції.

Про це розповів начальник міліції Донецької області В'ячеслав Аброськін.

За його словами, якщо у квітні минулого року в штаті міліції Донеччини було 15 тисяч атестованих співробітників, то зараз їх кількість становить 6 тисяч чоловік.

Аброськін зазначив, що багато екс-міліціонерів, які порушили присягу і були виключені з лав міліції, оскаржили своє звільнення в суді. На сьогоднішній день винесено рішення про відновлення 29 осіб, які сприяли захопленню органів внутрішніх справ у Донецьку та інших населених пунктах.

Разом з тим, 1812 міліціонерів з окупованих територій залишилися вірними присязі і переїхали служити у вільні від бойовиків райони області.

"Це живі люди з дружинами, дітьми. Протягом майже року вони працюють на вільній території, не мають ні житла, ні фінансування на оренду приміщення. Ця проблема відома міністрові внутрішніх справ України. Докладаються максимальні зусилля щодо її вирішення", - зазначив Аброськін.

Нагадаємо, Аброськін обурився через відновлення на посадах міліціонерів-"зрадників".

Наступна публікація