"Абсолютно контролюємо ситуацію": Єрмак відкинув критику щодо будівництва доріг за кошти "ковідного" фонду

Дата публікації
Перегляди
1693
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Абсолютно контролюємо ситуацію": Єрмак відкинув критику щодо будівництва доріг за кошти "ковідного" фонду

Фото: УНІАН

За словами Єрмака, будівництво нових доріг "відчувають усі".

Керівник Офісу президента Андрій Єрмак заявив, що критика стосовно витрачання коштів з Фонду боротьби з коронавірусом на будівництво доріг не є конструктивною. На його думку, "зміни (пов`язані з новими дорогами - ред.) відчувають усі", а "держава абсолютно контролює ситуацію з фінансової точки зору". 

Про це він сказав в ефірі каналу "Україна 24", відповідаючи на запитання ведучого, чи правда, що "коронавірусний фонд" майже порожній.

"Рік дійсно складний, і дуже багато подій, яких вистачило б не на одне десятиліття, які відбулися в один рік. Сьогодні, на жаль, спостерігається таке явище  - що б не робила нинішня влада, - це все викликає не завжди конструктивну критику. Будуються всюди дороги. Дійсно, вперше, такої кількості доріг не будувалося за останні десятиліття. Дійсно, країна по-іншому виглядає, коли ти їдеш  хорошими дорогами. Це відчувають усі, особливо для нас важливо, що це відчувають прості люди", - сказав він.

Очільник ОП зазначив, що держава тримає ситуацію з фінансами під повним контролем.

"Коли ти приїжджаєш в просте закарпатське село, проїжджаєш маленьке містечко, і виходять практично всі жителі на вулицю, зустрічають президента, практично зі сльозами на очах дякують, бо ще два місяці тому там неможливо було пройти, люди на човнах плавали... Особливо після паводків і так далі", - додав він.

"Але не можна ж так "А, ви дороги будуєте, напевно, всі гроші забрали з "ковідного" фонду". Ні це не правда. На сьогодні держава абсолютно контролює (ситуацію - ред.), зокрема і з фінансової точки зору", - запевнив Єрмак.

Нагадаємо:

  • Фонд боротьби з коронавірусом був створений на час карантину для фінансування додаткових видатків на охорону здоров'я та соціальних видатків, пов'язаних з епідемією. Для фонду виділили 66 млрд грн з Держбюджету, врізавши фінансування низки міністерств та відомств. 
  • За час карантину з 66 мільярдів гривень Фонду боротьби з коронавірусом, навіть із врахуванням коштів на будівництво доріг, використано 23 мільярди. На самі дороги витратили менше ніж 10 мільярдів гривень "ковідного фонду". Про це 20 вересня розповів міністр фінансів Сергій Марченко. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Єрмак очолив Офіс президента
Дата публікації
Перегляди
1693
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація