"Адаптували під пасажиропотік". В "Укрзалізниці" пояснили, чому скасували деякі рейси експресу до Борисполя

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Аналіз показав необхідність коригування графіка руху потягів.

Від вівторка, 4 грудня, новий експрес "Київ - аеропорт Бориспіль" курсуватиме за оновленим розкладом. Він враховує існуючий пасажиропотік на маршруті.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби "Укрзалізниці".

" Перші дні функціонування експресу дозволили проаналізувати наповнюваність раніше оголошених рейсів. На даний момент експресом вже скористалося понад 6 тис. пасажирів. Проведений аналіз показав необхідність певного коригування графіка, зокрема, збільшено інтервал руху у нічні години", - кажуть у компанії.

Зазначається, що у разі зміни пасажиропотоку "Укрзалізниця" й надалі адаптуватиме кількість пар поїздів під потреби у перевезеннях.

З оновленим розкладом руху експреса, який наводить "Укрзалізниця" можна ознайомитись за посиланням.

Нагадаємо, на Центральному залізничному вокзалі Києва 30 листопада відбувся урочистий запуск регулярного експреса до аеропорту "Бориспіль". Під час презентації, обіцяли, що до аеропорту можна буде 
дістатися за 80 гривень та 38 хвилин. На другий день після запуску експрес зламався дорогою до аеропорту. У вівторок, 4 грудня, експрес зламався вдруге - він заглух у Києві на залізничній станції Дарниця.

Згодом "Укрзалізниця" почала скасовувати рейси нового експреса "Київ-Бориспіль" на п'ятий день після початку регулярного сполучення між Києвом і міжнародним аеропортом.

ВідеоЧим незадоволені перші пасажири нового експреса до "Борисполя"

Жодних заторів та низька ціна проїзду. До аеропорту Бориспіль із залізничного вокзалу столиці тепер можна дістатися експресом, який курсує цілодобово. Чому одним він подобається, а іншим - не дуже – дізнайтесь у відео.

Чим незадоволені перші пасажири нового експреса до "Борисполя"

Залиште свій коментар

Вибір редакції