Аделаджа фігурує у двох кримінальних справах

Луценко запевнив, що ніяка релігійна діяльність не може стати на заваді притягнення до відповідальності Сандея Аделаджі.

Пастора церкви "Посольство Боже" Сандея Аделаджу міліція звинуватила у причетності до заволодіння грошовими коштами громадян через шахрайство. Як повідомив міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко 28 жовтня під час візиту в Ужгороді, Аделаджа проходить у двох кримінальних справах розкрадання в особливо великих розмірах.

Луценко запевнив, що жодна діяльність, навіть релігійна, не може стати на заваді притягнення до відповідальності за порушення законодавства.

Крім того, міністр повідомив, що було кілька спроб скасувати рішення, але наразі підозрюваний щодня дає свідчення.

Нагадаємо, 12 жовтня у Києві правоохоронці хотіли затримати пастора церкви Посольство Боже Сандея Аделаджу.

Протягом усього дня пастор давав свідчення у Головному управлінні по боротьбі з організованою злочинністю. Правоохоронці прийняли рішення затримати Аделаджу за підозрою в шахрайстві в особливо великих розмірах (ст. 190 частина 4 Кримінального кодексу, що передбачає покарання від 3 до 8 років позбавлення волі).

Аделаджу затримали за підозрою в причетності до організації ще одного організованого злочинного угруповання, яке шахрайським шляхом заволоділо коштами громадян.

Читайте також:

Аделаджа розповів, як він буде рятувати Україну

На проповіді Аделаджі ходять усі політики, крім комуністів

Пастор Черновецького регулярно відвідує міліцію

Луценко звинуватив Нігерію у втручанні у внутрішні справи України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: