Аделаджа не втече від Луценка за кордон

Очильник МВС повідомив про запобіжні заходи для пастора церкви "Посольство Боже", який перебуває на підписці про невиїзд.

Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко впевнений, що старший пастор церкви “Посольство Боже" Сандей Аделаджа, який підозрюється в організації фінансового шахрайства компанії "Кінгс-Кепітал" та перебуває на підписці про невиїзд, не намагатиметься виїхати за межі України.

"Він не може виїхати за межі України, відповідні служби націлені на запобігання цьому… Сподіваюсь, що він цього не зробить, оскільки це може потягнути більш суворий запобіжний захід", - сказав Луценко.

В той же час він відкинув звинувачення Аделаджі, що начебто українська міліція переслідує його за релігійні переконання. "Я категорично це відмітаю. Ця справа стосується виключно фінансового шахрайства", - наголосив міністр.

Разом з тим він нагадав, що процесуальний статус та запобіжний захід для Аделаджі можуть залежати від показань двох посередників шахрайської схеми, які наразі перебувають у розшуку.

При цьому Луценко зауважив, що в нашій країні людина, яка не згодна з діями співробітників міліції, може оскаржити їх, звернувшись до прокуратури або до суду.

Нагадаємо, Головне слідче управління МВС України в рамках розслідування кримінальної справи, порушеної щодо керівництва компанії "Кінгс Кепітал", висунуло звинувачення Аделаджі.  Він звинувачується в організації заволодіння коштами громадян шляхом шахрайства, здійсненого в особливо великих розмірах.

Читайте також:

Аделаджа стверджує, що міліція збирається зірвати свято його церкви

Аделаджі висунуто звинувачення у шахрайстві

Стосовно Аделаджі порушили кримінальну справу

Аделаджі заборонили покидати Україну

ВідеоЛуценко про Аделаджа

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: