Аделаджа побачив видіння і вирішив завойовувати регіони

Аделаджа сказав, що у нього було видіння: Бог приходив і вказав, що потрібно розсилати посланців у маленькі міста і створювати там свої церкви.

Церква "Посольство Боже" створює для себе в Україні міста-притулки: взятий курс на підкорення регіонів. Про це заявив пастор церкви Сандей Аделаджа, виступаючи перед прихожанами 6 Березня.

Аделаджа сказав, що у нього було видіння: Бог приходив і вказав, що потрібно розсилати посланців у маленькі міста і створювати там свої церкви, наприклад, у Полтаві та Ірпені. Про всяк випадок, вже якщо їх тут у столиці зовсім притиснуть.

Також під час виступу пастора на сцену вийшли випускники триденних чоловічих тренінгів Аделаджі, на яких пастор перевиховував їх, пояснюючи, як вести себе з жінками. Дружини вдячні пастору за те, що їхні чоловіки стали їм дарувати квіти, зізнаватися в коханні і допомагають мити посуд.

Один з "учнів" прийшов з букетом і, ставши на коліна, став просити вибачення у дружини в залі. Після цього половина чоловіків захотіли записатися на безкоштовні тренінги до пастора.

Нагадаємо, нещодавно жителі Сімферополя почали знаходити у своїх поштових скриньках інформаційний бюлетень "Голос правди", присвячений скандально відомому чорношкірому пастору Сандею Аделаджі.

Читайте також:

Аделаджа взявся за український туризм

Аделаджа закликав своїх парафіян брати владу в країні

Сандей Аделаджа пішов у "підпілля"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: