Аделаджа пояснив, чому агітував вкладати гроші у фінансову піраміду

Пастор церкви "Посольство Боже" натякає, що перейшов дорогу багатьом сильним світу цього.

Пастор церкви "Посольство Боже" Сандей Аделаджа називає порушення проти нього кримінальної справи політичним переслідуванням.

Про це духовний наставник київського мера Леоніда Черновецького заявив в інтерв’ю телеканалу "1+1".

"Чому саме міліція хоче, щоб я був відповідальним за втрачені гроші людей, я думаю, що це пов’язано з тим, що я перейшов дорогу багатьом людям - сильним світу цього, адже вони не люблять, що б хтось йшов проти їхньої волі", - підкреслив пастор.

Водночас він відмовився назвати конкретні прізвища, підкресливши, що "це і так очевидно".

Він зазначив, що сьогодні ніхто достеменно не може сказати, скільки парафіян його церкви постраждало внаслідок вкладення грошей в "Кінгз Кепітал". При цьому він погодився, що такі потерпілі є, і він пообіцяв зробити все від нього залежне, щоб гроші були повернені законним вкладникам. "Все, що робиться, націлено на те, що б я не міг захищати інтереси моїх парафіян, які втратили там гроші", - зазначив він.

Аделаджа переконує, що ніколи не рекламував "Кінгз Кепітал", а на відеозаписах, на яких він закликає вкладати гроші в цю компанію, його слова були "вирвані з контексту". Говорити ж про "Кінгз Кепітал" під час проповідей його примушували запитання парафіян, і, за його словами, він завжди попереджав їх, що перш, ніж вкладати гроші, необхідно ретельно перевіряти документи.

Нагадаємо, наразі громадянин Нігерії Сандей Аделаджа знаходиться під підпискою про невиїзд - йому висунуте звинувачення в організації заволодіння коштами громадян України шляхом шахрайства.

Правоохоронці підозрюють, що він агітував людей вкладати гроші у фінансову піраміду "Кінгз Кепітал". Керівники компанії "Кінгз Кепітал" - парафіяни "Посольства Божого". Серед постраждалих також найбільше адептів саме цього культу.

Читайте також:

Черновецький: я домовився з Луценком щодо Аделаджі

Луценко стверджує, що має на Аделаджу відеокомпромат

Аделаджа не втече від Луценка за кордон

Аделаджа стверджує, що міліція збирається зірвати свято його церкви

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: