Аделаджа розповів, як він буде рятувати Україну

Глава однієї із найбільших релігійних організацій церкви Посольства Божого планує "мобілізувати і надихнути" 2 тисячі лідерів, які відродять Україну.

Пастор Сандей Аделаджа розповів, що найближчим майбутнім планує зайнятися розвитком України.

"Я хочу надихнути і мобілізувати 2000 лідерів для здійснення їх покликання - тих, які стануть видатними знаменними особами сучасної України. Вони відродять Україну по всіх напрямах: в духовному, соціальному, економічному, політичному житті", сказав глава однієї із найбільших релігійних організацій церкви Посольства Божого.

Аделаджа одночасно зізнається, що часу на це в нього не дуже багато: "Останнім часом я тільки і займаюся, що відбиваюся від звинувачень. За 15 років існування "Посольства Божого" я виграв 22 судових справи. На все воля Божа. Дуже сподіваюся, що незабаром усе проясниться і винних покарають. А для того щоб в майбутньому якось припинити бандитизм, я вже сьогодні організовую лідерів, для яких совість, честь і порядність не порожні слова, а кодекс життя, і тоді Україна перетвориться на кращу".

Аделаджа переконаний, що "всі ці дії спрямовані на політичну розправу" над ним як старшим пастором найбільшої церкви в Європі у зв'язку з майбутніми виборами. "І все це робиться не заради повернення грошей постраждалим вкладникам, а заради боротьби за електорат моєї церкви", - каже Аделаджа, звинувачуючи у всьому Луценка.

Нагадаємо, що стосунки між Сандеєм Аделаджою та Юрієм Луценком досить напружені, адже МВС звинувачує його в заволодінні коштами громадян шляхом шахрайства, здійсненого в особливо великих розмірах. Зауважимо, що Аделаджа близький до мера Києва Леоніда Черновецького, якому Луценко часто опонує.

Читайте також:

На проповіді Аделаджі ходять усі політики, крім комуністів

Пастор Черновецького регулярно відвідує міліцію

Луценко звинуватив Нігерію у втручанні у внутрішні справи України

Аделаджа: через мої руки і так проходять мільйони

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: