Аделаджа вважає себе дисидентом

Пастор повідомив, що відмовився знайомитися з матеріалами справи "тому що там все притягнуто, хочуть пришити мене до цієї справи".

Обвинувачений в причетності до фінансової афери King's Capital пастор церкви "Посольство Боже" Сандей Аделаджа вважає себе дисидентом в Україні. Він також заявив, що вважає себе "абсолютно невинним".

"Продовжую так вважати. Суд - це можливість людини довести свою невинність і я прийшов до суду гордо - захистити свою невинність", - зазначив Аделаджа.

Він повідомив, що відмовився знайомитися з матеріалами справи "тому що там все притягнуто, хочуть пришити мене до цієї справи".

"Тягнуть за вуха. Але тут буде справедливість в будь-якому випадку, навіть якщо земне правосуддя не доведе, то є ще суд Божий. Навіть якщо вб'ють істину тисячу разів, вона все одно воскресне", - заявив Аделаджа.

Пастор також уточнив, що сам він перевести матеріали на мову йоруба не просив: "Це мій адвокат просив. Це не я. Я розумію мови".

На питання, чи вважає він себе дисидентом в Україні, пастор заявив: "Безумовно… Те, що мене збираються судити без доказів моєї провини - це вже доказ, що мене переслідують без провини".

Аделаджа зазначив, що на записах слідства він не закликає вкладати в King's Capital.

"Там видно, що я говорю про те, що не можна гнатися за великими відсотками і якщо хтось хоче туди вкласти гроші, вони всі повинні страхувати себе. Не можна йти вкладати, не розібравшись. Я не закликав вкладати, я попереджав, щоб люди були обережні" , - розповів пастор.

Нагадаємо також, раніше ЗМІ повідомляли, що під час засідання охоронці Аделаджі били журналістів.

Читайте також:

ЗМІ: напередодні суду Аделаджа заливається сміхом

Аделаджа відхрестився від King's Capital: до чого тут я?

Аделаджа заявив, що погано знає російську і просить у суду перекладача

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: