Аделаджа взявся за український туризм

Сайт "Посольства Божого" почав співпрацювати з Інтернет-порталом, який рекламує туристичні можливості України в світі.

Сайт Церкви "Посольства Божого", пастором якої є скандальний Сандей Аделаджа, почав щоденну публікацію новин російською та англійською мовами глобального порталу www.ukrainecityguide.com, який "відкриває світові унікальні туристичні можливості України і саму Україну".

Співпраця двох інтернет-ресурсів почалося близько місяця тому з ініціативи керівника прес-служби церкви Жанни Кобилинської.

Як зазначила керівник порталу Наталія Матковська, церква протягом останнього півроку забезпечує переклад багатьох матеріалів, "виходячи з виключно безкорисливих і патріотичних мотивів".

"Ми сподіваємося, що інтернет-ресурси українських посольств за кордоном наслідуватимуть приклад "Посольства Божого" і в світовому інтернет-просторі буде циркулювати все більше позитивних новин, що відкривають Україні з цікавої та пізнавальної точки зору", - розповіла Матковська.

Вона додала, що пишається тим, що справа формування позитивного іміджу України, і, як наслідок, створення в країні ринку в'їзного туризму, змогла об'єднати таких різних, на перший погляд, людей, адже своїм існуванням портал багато в чому зобов'язаний громадянам Туреччини та Ізраїлю, де панівними релігіями є іслам і іудаїзм.

Нагадаємо, скандал навколо Сандея Аделаджі спалахнув наприкінці жовтня 2008 року. У Києві та регіонах існувала розгалужена система філіалів компанії King's Capital, які відкривалися виключно при церкві пастора Сандея Аделаджі "Посольство Боже".

На відеозаписах, що потрапили в розпорядження слідства, видно, як сам духовний лідер Аделаджа настійно рекомендує пастві закладати свої квартири і нести гроші в "КК". У результаті вкладники лишилися більше 100 тисяч гривень, ошукані були тисячі людей.

Сам Аделаджа провину не визнає. Він каже, що чужих грошей не брав, все, що має, належить церкві, а сам він заробляє написанням книг.

Читайте також:

Аделаджу підозрюють в застосуванні психотехнік до парафіян

Офіційно: Аделаджу звинуватили у створені злочинної організації

Аделаджа закликав своїх парафіян брати владу в країні

Януковича звинуватили у сексизмі та рекламі секс-туризму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: