Аделаджа закликав своїх парафіян брати владу в країні

Під час служби транслювалося відео, на якому Андрій Федур, адвокат Аделаджі, розповідав, що "Аделаджа не має відношення до справи King´s Capital".

 Пастор "Посольства Божого" Сандей Аделаджа в неділю, 5 грудня, вперше за останні кілька місяців з'явився на люди та закликав паству йти в депутати всіх рівнів і брати владу в країні.

Нагадаємо, громадянин Нігерії, пастор Церкви Посольства Божого Сандей Аделаджа, який офіційно проживає в Україні, звинувачується в організації заволодіння коштами громадян шляхом шахрайства, здійсненого в особливо великих розмірах.

Аделаджа провів службу у Києві, на Осокорках. Як повідомляється, нещодавно на місцевих виборах у Київській області дев'ять парафіян "Посольства Божого" стали депутатами місцевих рад.

"Дев'ять депутатів - це крихта. Через чотири роки нас повинно бути набагато більше, тож готуйтеся зараз!" - заявив Аделаджа.

Одного з пасторів призначили головним, йому доручили створити команду і навчити майбутніх кандидатів у депутати.

Під час служби також транслювалося відео, на якому голос (зображення не було видно) Андрія Федура, адвоката Аделаджі, розповідав, що "Аделаджа не має відношення до справи King´s Capital. Ніхто в гіпнозі парафіян його не звинувачував, цього в справі немає".

Як повідомляло МВС, все майно Аделаджі, головного фігуранта справи фінансової групи King´s Capital, заарештовано. З літа Аделаджу практично ніхто не бачив, навіть сусіди по будинку в Ірпені.

Читайте також:

СБУ почала перевірку "Клуба тисячі мільйонерів" Аделаджі

Сандей Аделаджа пішов у "підпілля"

Аделаджу підозрюють в застосуванні психотехнік до парафіян

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: