Аделаджа збудує на березі Дніпра гігантський храм у вигляді ковчега

На столичних Позняках побудують величезний храм, поряд з яким з’явиться готельний комплекс на 24 поверхи.

Релігійна організація "Посольство Боже" розраховує побудувати свою культову споруду на земельній ділянці 2,62 га на Дніпровській набережній у 11-му мікрорайоні житлового масиву Позняки в Дарницькому районі Києва до квітня 2011 року.

"Будівництво займе за планом 2 роки, і ми очікуємо, що 17-та річниця церкви (у квітні 2011 року) пройде в новому будинку на нашій землі", - повідомили у "Посольстві Божому".

За даними церкви, проект будівництва вже розроблено і перебуває на експертизі.

"Сам будинок буде у вигляді ковчега, за висотою - в 3 рази вище, ніж Палац спорту. Також заплановано готельний комплекс на 24 поверхи поряд із церквою", - цитує прес-центр пастора "Посольства Божого" Сандея Аделаджу.

Будівництво церкви розпочнеться після проходження проектом експертизи.

При цьому "Посольство Боже" планує в жовтні розпочати недільні богослужіння на земельній ділянці в тимчасовій споруді - наметі, щоб мати можливість спостерігати хід будівництва.

Нагадаємо, у листопаді 2007 року Аделаджа заявив, що земельної ділянки 2,62 га недостатньо для будівництва задуманого проекту церкви, для цього потрібна ділянка близько 9 га.

У зв'язку з цим "Посольство Боже" звернулося в Київраду із проханням виділити йому ділянку потрібного розміру для будівництва церкви.

У квітні 2004 року Київрада передала "Посольству Божому" в оренду на 25 років ділянку 2,62 га на житловому масиві Позняки для будівництва культової споруди.

"Посольство Боже" обіцяє звільнити легкоатлетичний манеж на вулиці Тичини на Березняках у Києві після завершення будівництва власної церкви.

Читайте також:

Аделаджа зізнався, що його послідовники воскресили п'ятьох небіжчиків

На проповіді Аделаджі ходять усі політики, крім комуністів

Пастор Черновецького регулярно відвідує міліцію

Аделаджа: через мої руки і так проходять мільйони

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: