Аделаджу благословив зомбувати українців латвійський проповідник-психопат

Дата публікації
Перегляди
1879
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Аделаджу благословив зомбувати українців латвійський проповідник-психопат

Лєдяєв благословляє Аделаджу робити новий порядок на українських землях / Фото: 1+1

"Українські сенсації" згадали далекі події 1994 року.

Про це ніхто не говорить, але у пастора Сандея є один дуже близький товариш – Олексій Лєдяєв, одіозний сектант із Латвії.

Як зазначають "Українські сенсації", від його богослужінь у жилах холодіє кров, але сам він себе без зайвої скромності вважає успішним бізнесменом. Та саме ця людина благословила Аделаджу "стригти гроші" з українців.

Лєдяєв – пастор харизматичної християнської церкви "Нове Покоління", розташованої у Ризі, саме він у далекому 1994 році благословив Аделаджу на відкриття українського аналогу в Києві. Відомий тим, що свої проповіді проводить у надепатажному стилі – під важку музику у стилі метал та транс, та з масовим психозом прихожан.

"Я ставлю тебе тут над народами. Щоб ти міг розбивати і знищувати старий порядок, та влаштовувати новий на цих землях", - прокричав Лєдяєв Аделаджі, котрий бився у конвульсіях на сцені Палацу Спорту.

Але якщо Лєдяєв прославився тим, що не приховував, що заробляє гроші на прихожанах, навіть відверто називає це бізнесом, то його український колега пішов ще далі, вирішивши примножити гроші за допомогою фінансової піраміди King's Capital, через діяльність якої покінчили з собою щонайменше п'ять українців.

Нагадаємо, "Українські сенсації" розповіли, як починав свою діяльність в Україні опальний нігерієць Сандей Аделаджа.

У 90-ті роки, коли багато українських православних церковників дратували громадян розкішшю та "Мерседесами", він, звичайний месія, зваблював українців нігерійською скромністю та улюбленими народом артистами.

До проповідника церкви "Посольство Боже" Сандея Аделаджі протягом всього часу існування церкви приходили багато відомих українських політичних діячів – зокрема, Юлія Тимошенко, Павло Лазаренко, Андрій Клюєв, мери Києва Олександр Омельченко та Леонід Черновецький та багато інших.

"Українські сенсації": вся правда про секту Сандея Аделаджі

"Українські сенсації": вся правда про секту Сандея Аделаджі

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1879
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація