Аделаджу підозрюють в застосуванні психотехнік до парафіян

У справі Аделаджі розглядається експериза, яка доводить, що на своїх проповідях Сандей використовував техніки прихованого впливу на психіку людей.

Пастор "Посольства Божого" Сандей Аделаджа міг використовувати психотехніки, щоб переконати парафіян церкви вкладати гроші в компанію "King's Capital", яку підозрюють у шахрайстві. Про це заявив адвокат 618 постраждалих від афери Іван Боднарук.

Юрист розповів, що в матеріалах справи є експертиза, яка доводить, що на своїх проповідях Сандей використовував техніки прихованого впливу на психіку людей. "Фахівці проаналізували відео та аудіозаписи з проповідей "Посольства". Вони зробили висновки, що Аделаджа з допомогою гіпнотичних технік, навіювання викликав у людей транс. У зв'язку з такими впливами у людей слабшала самостійність у прийнятті рішень, підвищувалася потреба підкорятися авторитетам", - зазначив Боднарук.

Однак у самому "Посольстві" це заперечують. "Не так давно ми запрошували на проповіді лікарів і психотерапевтів, які вирішили, що ніяких навіювань у нас немає. Це документально підтверджено", - сказала прес-секретар "Посольства" Жанна Кобилінська.

Адвокат самого Аделаджі Андрій Федур вважає, що такого в принципі бути не може. "Звичайно, ніякі техніки на богослужіннях не використовувалися! Тим більше ніхто в цьому Сандея не звинувачує: жодне питання про це йому не задавали", - підкреслив він. "Всі звинувачення Сандею вважаю неспроможними. І рано чи пізно справу щодо Сандея буде припинено", - додав адвокат.

Нагадаємо, Аделаджі було пред'явлено звинувачення в організації заволодіння коштами громадян шахрайським шляхом, вчиненого в особливо великих розмірах.

Читайте також:

Досудове слідство у справі Аделаджі завершене

Офіційно: Аделаджу звинуватили у створені злочинної організації

Аделаджі загрожує 12 років в'язниці за новим звинуваченням

Людей, які брали кредити під впливом "Посольства Божого", виселяють з будинків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: