Adidas закриє низку магазинів по всій Україні

Adidas закриє нерентабельні магазини і збільшить стік. Виробник не зможе продавати в Україні стільки одягу, скільки до кризи.

Один з найбільших світових виробників спортивного одягу Adidas Group вирішив, що поки не зможе продавати в Україні стільки одягу, скільки продавав до кризи. В компанії оголосили, що обсяг попередніх замовлень на осінньо-зимовий період знижено на 40%.

Adidas закриє нерентабельні магазини і збільшить стік. Ці заходи повинні допомогти рітейлеру зберегти обсяги продажів товару на рівні минулого року. Крім того, до кінця року Adidas закриє близько 11 нерентабельних магазинів переважно в Центральній і Східній Україні, а також додатково відкриє два стокові магазини в Донецьку і Харкові. Ще дві стокові точки будуть відкриті на початку наступного року.

Другий за величиною у світі виробник спортивного одягу німецька Adidas Group заснована в 1920 році. Представлена в 170 країнах, продає продукцію під ТМ Аdidas, Reebok, Rockport, Rbk & CCM Hockey і Taylor-Made Golf. В Україні мережа присутня з 1996 року, об'єднує 115 магазинів, з яких 13 - стокові.

Фінзвіт Adidas Group за I півріччя показує, що продажі знизилися до 5,03 млрд євро (-2% до I півріччя 2008 року), чистий прибуток - до 13 млн євро (-95%). Налагодити своє фінансове положення група розраховує в II півріччі - за рахунок оптимізації витрат і позитивного впливу майбутнього спонсорства в світовому чемпіонаті по футболу 2010 року.

Читайте також:

Німеччина та Франція вийшли з рецесії

Ціни на сигарети підскочать на 15-20%

Проїзд у столичному метро знову подорожчає

За чотири дні бензин в Україні подолав бар'єр у 7 гривень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: