Адміністрація Президента хоче розвалити фракцію НУНС - Москаль

"З фракцією нічого не було, якби не майбутні вибори, і не рука Адміністрації Президента", - вважає він.

Член парламентської фракції НУНС Геннадій Москаль коментуючи політичну ситуацію всередині фракції, зокрема недавні спроби виключення деяких депутатів, заявив, що сьогодні, напередодні парламентських виборів, Адміністрація Президента хоче розколоти і розвалити фракцію НУНС, пише Корреспондент.net.

"З фракцією нічого не було, якби не майбутні вибори, і не рука Адміністрації Президента. Факт в тому, що всі знають, хто це робить – це робить пан Наливайченко і пан Бондарчук, колишній голова Укрспецекспорту, який при Ющенку отримав Героя України, а ви знаєте, що Героя України ніколи торговцям зброєю, наркотиками або людьми ніде в світі не дають", - заявив Москаль в ефірі 5 каналу.

"Сьогодні ставиться одне завдання. Всі добре розуміють, що є сьогодні 19 партій в Нашій Україні.Так сталося, що одна тільки зможе пройти п'ятивідсотковий бар'єр - це Фронт Змін. І все робиться для того, щоб всіх пересварити, розколоти, щоб не було людей, тому що будуть парламентські фракції формувати виборчі комісії. Зробити так, щоб просто дрібночленів кинути на виборчі дільниці, розпорошити і таким чином зібрати урожай, влада думає таким шляхом. І найголовніше - все це робиться руками псевдодемократів, які шукають сьогодні не ворогів, які за межами фракції, а шукають ворогів усередині фракції", - переконаний він.

Читайте також: 

Москаль знайшов у Чикаго віллу Ющенка

Москаль відкликав закон про амністію Тимошенко

Москаль послав НУ-НС до "є... матері"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: