Адміністрація Януковича збирається врегулювати діяльність опозиції

Янукович врегулює законодавчо діяльність опозиції. Дане доручення щодо розробки законодавчих актів та інших документів, які б дали можливість опозиції реалізувати свої права.

Глава Адміністрації президента Сергій Льовочкін заявляє, що протягом місяця діяльність опозиції в Україні буде законодавчо врегульовано.

На брифінгу в Адміністрації президента Льовочкін зазначив, що президент Віктор Янукович двічі був в опозиції, і розуміє, наскільки важливо, щоб в Україні була опозиція, щоб вона могла критикувати владу.

Льовочкін повідомив, що дане доручення щодо розробки законодавчих актів та інших документів, які б дали можливість опозиції реалізувати свої права. "Але ми не маємо монополії на це", - сказав він.

"Питаннями врегулювання діяльності опозиції має також займатися парламент і позапарламентські політичні сили через звернення до суб'єктів законодавчої ініціативи. У порядку денному президента є питання забезпечення прав опозиції", - сказав глава АП. Зокрема, йдеться про звітність уряду, участь у формуванні порядку денного Верховної ради, доступ опозиції до інформації, зокрема - статистичної.

Нагадаємо, 6 жовтня лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заявив, що згідно з Конституцією 1996 року, яка вступила в дію з 1 жовтня 2010 року за рішенням КС, у Верховній раді взагалі не існує такого поняття як опозиція. За його словами, зважаючи на це, у парламенті не може бути дня опозиції, під час якого розглядаються ті законопроекти, на яких наполягають фракції меншості.

Читайте також:

Тимошенко під ЦВК ледь врятувалася від гарбуза

Добкін зізнався, що до ПР "штучно заганяли вчителів"

Тимошенко налаштувала проти Януковича 73 європейські партії

В Україні скасували опозицію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: