Адміністрацію президента та РНБО можуть об'єднати

За словами глави Адміністрації президента Сергія Льовочкіна, кадрове скорочення торкнеться апаратів і АП, і РНБО.

 У рамках другого етапу адміністративної реформи Адміністрацію президента та Ради національної безпеки і оборони можуть об'єднати. Про це повідомив глава Адміністрації президента Сергій Льовочкін.

За його словами, кадрове скорочення торкнеться апаратів і Адміністрації президента, і РНБО. При цьому Льовочкін не уточнив, хто саме з його заступників буде звільнений, а також, хто буде звільнений із заступників секретаря РНБО Раїси Богатирьової.

"Ми з Богатирьовою зараз працюємо над цим питанням і в недалекому майбутньому внесемо його на розгляд президента" - заявив глава АП.

Він також додав, що, можливо, майбутня структура буде оптимізована за аналогією з майбутньою структурою міністерств - міністр, один перший заступник міністра, один заступник міністра, а також керівник апарату.

"Це те, що на мові менеджменту називається HR-менеджер", - пояснив Льовочкін функцію керівника апарату у міністерстві.

Коментуючи можливість введення апарату в РНБО до складу АП,  Льовочкін не виключив такої можливості.

"Апарат РНБО виконує дві функції - організаційну та експертно-аналітичну. Організаційну систему може на себе взяти Адміністрація президента, а експертно-аналітичну - міністерства і відомства, керівники яких входять до складу Радбезу. Так буде вибудувана більш зрозуміла система відповідальності ", - підкреслив глава президентської адміністрації.

Нагадаємо, нещодавно міністр юстиції Олександр Лавринович розповів, що у ході другого етапу адміністративної реформи будуть реорганізовані Адміністрація президента, РНБО, органи виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Читайте також:

Янукович "по-доброму" попросив розпочати звільнення чиновників

Адмінреформа Януковича ліквідує кумівство у владі

Тягнибок: адмінреформа Януковича – це українофобія і укрупнення табачників

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: