Адміністратори та круп'є казино вимагають повернути їм роботу

200 тисяч працівників азартних розважальних закладів просять Уряд не залишати їх без роботи.

Адміністратори та круп'є гральних закладів, яких по всій Україні дві сотні тисяч, намагалися переконати Уряд та депутатів, що через поодиноку трагедію вулиця поповниться безробітними.

Їх – майже 200 тисяч, у них є діти і вже немає роботи. Розпізнати за зовнішніми ознаками – навіщо вони прийшли до Кабміну та Верховної Ради – одночасно - складно.

Адміністратор грального закладу Ніна Іванівна каже, що стояти на базарі - вік не той, у магазини беруть молодих. А в гральному бізнесі в них і стаж і зарплата були.

Кількатисячна армія круп’є та адміністраторів приїхала до столиці, бо саме сьогодні в Раді планували позачергово заборонити гральний бізнес.

Віце-президент Асоціації грального бізнесу Григорій Трипульський запевняє: власники закладів останні років 10-ть намагаються вмовити владу – ухвалити суворий і однозначний закон. Натомість те, що запланували читати позачергово, суцільна балаканина.

Трипульський каже, зустрічався із власниками "Метро - Джекпот». Ті - спілкувалися з персоналом погорілого салону. "Там був вибух. Через що – незрозуміло. Але те, що гральний автомат не може так сильно спалахнути – це однозначно", - розповідає він.

Забороняти бажано те – що можливо заборонити, жартують у Верховній Раді. Мовляв, в Америці на початку 20-го сторіччя вже пробували заборонити - і алкоголь і гральний бізнес.

"Заборона на гральний бізнес, на алкоголь – призвела свого часу до народження мафії. Із якою потім у США боролися, ну скажімо, найкращі інтелектуальні сили", - розповідає нардеп Ксенія Ляпіна.

Гральний бізнес – це не те, чому слід сприяти, проголошує депутат. Але спогади про зграї наперсточників - іще занадто свіжі в пам’яті, щоби забороною – знову сприяти їх появі.

Голова депутатського комітету з підприємництва Наталія Королевська переконана - потрібна державна модель грального бізнесу. Інакше, гратимуть посеред парламенту.

Створення спеціальних гральних зон лобіює російський великий бізнес, натякають у кулуарах Ради. На вулиці погоджуються: їхній бізнес - не благо. Натомість переконують: в останніх термінових заборонах ані економіки - ані безпеки.

Детальніше про страйк адміністраторів та круп'є  - дивіться у сюжеті ТСН.

Читайте також:

В Україні закрили 99% залів гральних автоматів

В Україні припинена діяльність усіх гральних закладів

Міліція затримала директора згорілого залу гральних автоматів

Ющенко вимагає перевірити гральний бізнес в усіх регіонах

ВідеоАдміністратори стали на захист гральних закладів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: