Герман: Янукович не обіцяв забрати в Бандери звання Героя

Ганна Герман запевнила, що Янукович не обіцяв відібрати в Бандери звання Героя, і заявила, що вважає такі дії недоцільними.

Заступник голови Адміністрації президента Ганна Герман заявила, що Віктор Янукович не обіцяв скасувати указ про присвоєння звання Героя України Степану Бандері, та вважає недоцільним скасування цього указу Віктора Ющенка.

"Він (Янукович) сказав, що до Дня перемоги ситуацію буде вивчено, проаналізовано і буде прийнято рішення. Він не сказав, що до Дня перемоги він скасує указ Ющенка. Але і не сказав, що не скасує. Я сподіваюся, що це буде рішення, яке буде в найбільшій мірі відповідати національним інтересам", - наголосила Герман.

При цьому вона висловила великий сумнів у доцільності такого скасування. "Чи правильно тепер все перевертати? Якщо скасувати цей указ, то треба скасовувати і всі інші. Це все одно, що перейменовувати вулиці або знімати пам'ятники. В історії держави був такий період. Прийшов новий - ми будемо вести нову гуманітарну політику", - наголосила Герман.

"А якщо для когось Бандера герой, то буде скасовано цей указ, чи не буде, - він все одно залишиться для них героєм. Якщо він - антигерой, то скільки б Ющенко підписував указів, це абсолютно не змінило б таке ставлення до цієї особи. Нам потрібно піднятися над цією проблемою і рухатися вперед. Не можна воювати з мертвими", - додала соратниця Януковича.

Нагадаємо, раніше під час візиту до Москви Янукович пообіцяв до 9 травня цього року розібратися з присвоєнням Бандері звання героя України.

Багато хто, зокрема колишній президент Віктор Ющенко, сприйняли це, як намір скасувати указ про героїзацію лідера Організації українських націоналістів, а також командира УПА Романа Шухевича.

Читайте також:

Онук Бандери поміняє звання Героя на дачу Януковича

Націоналісти пригрозили Януковичу стотисячними акціями протесту

Янукович відбере у Бандери звання Героя до 9 травня

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: