Адміністрація Януковича засудила спалення підручників з історії в Криму

В Адміністрації президента засудили спалення підручників з новітньої історії України в Сімферополі, назвавши це варварством, якого не можна допустити в цивілізованій державі.

Заступник глави Адміністрації президента Ганна Герман засудила спалення підручників з новітньої історії України в Сімферополі.

"Боротьба з книгами, якими б ці книжки не були, в усі часи вважалася варварством", - заявила вона.

За її словами, попри те, що "помаранчева влада робила великі перекоси в гуманітарній політиці", вона проти того, щоб боротися з ними їх методами.

"Давайте дискутувати, разом виробляти концепцію гуманітарної політики. Разом писати нашу історію, але в ній не повинно бути фактів про спалення бібліотек", - додала Герман.

"Палити книжки - це остання справа, яку можна допустити в цивілізованій державі", - підкреслила заступник глави президентської Адміністрації.

Нагадаємо, 14 березня в Сімферополі представники організації "Прорив" і Блоку Наталії Вітренко зпалили купу книжок з новітньої історії України. За даними "Комсомольської правди в Україні", під обкладинками, які розтиражували на кольоровому ксероксі, виявилися в тому числі й твори радянських авторів.

800 учасників мітингу виступили з вимогою реалізувати волю громадян України, виражену на референдумі 17 березня 1991 року, щодо входження України до союзної держави з Росією і Білоруссю.

Нагадаємо, що 14 березня у Севастополі відбулася схожа акція. Проросійські активісти викинули українські підручники з історії до підніжжя пам'ятника Катерини Другої.

Близько 150 підручників з історії України, української літератури та російської літератури за 8-й клас були кинуті в ящики з написом "звалище", виставлені біля монумента російській імператриці в центрі міста.

Читайте також:

Другий за добу акт вандалізму в Криму: спалено підручники з історії України

Проросійські активісти у Севастополі викинули українські підручники на звалище

Росія звинуватила країни-сусідів у фальсифікації історії

ВідеоАдміністрація Януковича засудила спалення підручників

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: