Адміністрація Януковича звільнить кожного п'ятого чиновника на місцях

Сергій Льовочкін пообіцяв, що найближчим часом без роботи залишаться 20% працівників його відомства та місцевих адміністрацій. У той же час, усі професіонали залишаться на місцях.

В Адміністрації президента Віктора Януковича і у місцевих адміністраціях буде скорочено 20% чиновників. Про це заявив глава Адміністрації глави держави Сергій Льовочкін в ефірі одного з українських телеканалів.

Зокрема Льовочкін підкреслив, що виконуватиметься вимога Януковича про скорочення на 20% по всій вертикалі державної влади, зокрема, обласних і районних адміністрацій.

В той же час Льовочкін запевнив, що професіонали не втратять свою роботу: "З іншого боку ми стежитимемо за тим, щоб залишати кращих з кращих, професіоналів - тих, хто ефективно виконує державну функцію", сказав він.

Крім того, Льовочкін повідомив, що при скороченні апарату Адміністрації президента також скорочуватимуться консультативно-дорадчі органи, які були створені при главі держави в останні роки. При цьому, за словами чиновника, враховуватиметься їхня ефективність для виконання головної функції президента – "служіння українському народу".

Нагадаємо, раніше сам Янукович заявив про 20-відсоткове скорочення штату своєї Адміністрації. Пізніше заступник глави Адміністрації президента Ганна Герман заявила, що в Україні "дуже багато начальників", тому на п'яту частину буде скорочено й штат облдержадміністрацій.

Читайте також:

Янукович звільнить кожного п'ятого чиновника в обласних адміністраціях

Янукович уріже витрати на свою Адміністрацію, а гроші роздасть бідним

Главою Адміністрації Януковича став Льовочкін, його заступницею - Герман

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: