Адмінкордон з окупованим Кримом патрулюватиме сучасний український безпілотник

Адмінкордон з окупованим Кримом патрулюватиме сучасний український безпілотник

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Адмінкордон з окупованим Кримом патрулюватиме сучасний український безпілотник

Безпілотник Spectator-M / Укроборонпром

Його виготовляли спільно з КПІ імені Сікорського.

Українські прикордонники запустили новий безпілотний літальний апарат Spectator-M для патрулювання адміністративного кордону з окупованим Кримом.

Про це повідомили у прес-службі "Укроборонпрому".

"Наразі комплекси Spectator-M використовуються і на морській ділянці відповідальності прикордонного загону і на сухопутній ділянці на адміністративній межі з тимчасово окупованим Кримом", - кажуть прикордонники.

Новий апарат створено спільними силами НТУ "КПІ імені Ігоря Сікорського" і підприємства "Укроборонпрому" "Меридіан" імені Сергія Корольова. 

За словами розробників, ці дрони оснащені сучасними відео- та тепловізійними камерами, дають змогу відстежувати ділянку до 50 кілометрів на висоті до 2 тисяч метрів. Spectator-M - це покращена версія безпілотника Spectator, яка має кращі технічні характеристики.

Апарат використовують не лише прикордонники, а й Збройні сили України. Його легко транспортувати у розібраному вигляді, підготовка до запуску займає менше двох хвилин.

Нагадаємо, бойовики найближчим часом планують здійснення провокації під час роботи на окупованих територіях представників Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні. Вони хочуть збити безпілотник місії і звинуватити в усьому сили АТО.

Наступна публікація