Адопція тварин під пильним наглядом: волонтерка з Києва, яка віддала котів в "добрі" руки, прагне забрати підопічного

Автор
Юлія ШевченкоЮлія Шевченко
Дата публікації
Перегляди
2021
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Адопція тварин під пильним наглядом: волонтерка з Києва, яка віддала котів в "добрі" руки, прагне забрати підопічного

Фото: pexels.com

Зоозахисниця переживає, що її кіт новим власникам непотрібний.

Волонтерка з Києва у березні цього року прилаштувала двох котів, яких вона знайшла на вулиці ще кошенятами - "братів" забрала пара з Харкова. Нещодавно волонтерка дізналася,  що одного із котів вже немає в живих.

Про це вона розповіла ТСН.ua.

Юліана Шепель з Києва вже багато років опікується безпритульними тваринами. У березні цього року вона прилаштувала у добрі руки двох котів Тіра і Тора, яких знайшла кошенятами на вулиці, вилікувала, стерилізувала, зробила усі необхідні щеплення. Котів забрала молода пара до Харкова. Весь цей час волонтерка перебувала на зв'язку з "усиновителями", дізнавалася, як тварини адаптувалися та просила час від часу надсилати світлини котів.

Жінка говорить, все це робиться, аби нові власники відповідально ставилися до адопції і щоб прилаштовані тварини знову не опинилися на вулиці.

"Ми підписали договір про адопцію. Люди мали надсилати світлини тварин або ж щомісячно, або ж за вимогою волонтера. Коли тварини проходять період адаптації, ми визначаємо певний випробувальний термін - чи можуть власники тварин вжитися з котами, чи все їх влаштовує, чи можуть коти адаптуватися до нових власників до нового приміщення. Все це оговорюється заздалегідь", - розповідає ТСН.ua Юліана.

За словами зоозахисниці, молода пара перестала виходити на зв'язок, а коли вийшла, надіслала світлини котів, при чому одну із них з Тіром - стару . Волонтерка на це вказала, на що вислухала лайку і нова власниця котів кинула слухавку.

Дівчина поїхала до Харкова за вказаною у договорі адресою, але нові власники котів там вже не мешкали. Сусіди ж молодих людей повідомили дівчині, що один з котів раніше випав з вікна 5 поверху і 2 години пролежав на землі, поки мешканці багатоповерхівки шукали власника. Зрештою один із господарів кота вийшов на вулицю і забрав його у переноску, але до клініки тварину відвезли лише наступного дня.

"У клініці мені повідомили, що власник кота погодився на його приспання, бо в нього, за його словами, не було коштів на його лікування. Жодні інструментальні дослідження тварині не проводилися. У Тіра була ЧМТ, можливо, набряк мозку. Кота приспали на вимогу власників. Як мені повідомив лікар клініки, у кота були великі шанси на одужання", - розповідає ТСН.ua Юліана.

Зараз жінка намагається повернути собі кота, який залишився. Нові господарі тварини на контакт з зоозахисницею не йдуть і віддавати тварину не хочуть.

Нагадаємо, що у Луцьку після моторошного подвійного вбивства чоловіком ексдружини та доньки залишилися двоє папуг і кішка.  Небайдужі городяни шукають їм нових власників.

У Маямі за два тижні після обвалу багатоповерхівки знайшли кота

У Маямі за два тижні після обвалу багатоповерхівки знайшли кота

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2021
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація