Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Адвокат Гандзюк розповіла, за яких умов замовники нападу можуть уникнути покарання

Адвокати Гандзюк направили клопотання про об'єднання справ до прокуратури Херсонської області і до Генпрокуратури.

Передача до суду справи проти виконавців нападу на активістку Катерину Гандзюк у її нинішньому вигляді унеможливить притягнення до відповідальності замовників убивства.

Про це заявила адвокат Гандзюк Євгенія Закревська, - пише Громадське.

"Я хочу наголосити, що станом принаймні на вчора, цим виконавцям не було змінено підозру і не було додано ознаку замовності.

Другий момент: якщо справу по виконавцях передадуть в суд, то з чого і де будуть брати докази, яким чином використають ці докази в провадженні СБУ, яка шукає замовників", - заявила вона.

У разі відсутності ознаки замовності у провадженні поліції проти виконавців буде неможливо притягнути до відповідальності замовників, яких розшукують в межах іншого провадження, відкритого СБУ.

"Вони не можуть бути двічі підозрюваними, чи двічі обвинуваченими. Вони можуть обвинувачуватися тільки один раз", - зазначила Закревська.

За її словами, адвокати Гандзюк раніше направили клопотання про об'єднання цих справ до прокуратури Херсонської області і до Генпрокуратури.

"Якщо це не буде зроблено, то я не бачу судової перспективи притягнення замовника до відповідальності. Просто передати справу по виконавцях до суду - це просто унеможливити в подальшому притягнення замовника", - наголосила адвокат.

Закревська додала, що прокуратура Херсонщини уже відмовила в об'єднанні цих проваджень, від Генпрокуратури відповідь ще не надійшла.

ВідеоПомерла Катерина Гандзюк

Померла Катя Гандзюк. Активістка, якій довелося пройти через неймовірний біль. В липні цього року її облили сірчаною кислотою. Але навіть попри тяжкий стан в реанімації і понад десяток перенесених операцій Катя до останнього не здавалася. 

Померла Катерина Гандзюк

Нагадаємо, 4 листопада померла активістка й радниця міськголови Херсона Катерина Гандзюк. Її справу вже перекваліфікували на закінчене умисне вбивство.

31 липня в Херсоні стався напад на Гандзюк. Нападник чекав жертву біля під'їзду і хлюпнув на дівчину концентрованою сірчаною кислотою. . Жінка отримала опіки 30% тіла. 25 серпня в активістки погіршився стан здоров'я.

Залиште свій коментар

Вибір редакції