Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Адвокат Авакова запевняє, що у підозрі немає ані слова про вчинення його підзахисним криміналу

Захисник переконаний, що його підзахисний вже сьогодні може вийти з СІЗО без запобіжного заходу.

Олександр Аваков затриманий вчора досі не отримав клопотання про обрання міри запобіжного заходу і досі не допитувався.

Про це журналісту ТСН повідомив адвокат затриманого Андрій Федур.

«Вчора йому було повідомлено про підозру. Я добре ознайомився з так званою підозрою. На мій погляд, підозра щодо Олександра Авакова абсолютно є нікчемною. Вона взагалі не сформульована. В ній взагалі немає жодного слова про вчинення моїм підзахисним того чи іншого кримінального діяння. Там купа всього написано, дуже багато прізвищ, які я навіть ніколи не чув. Але що стосується щодо вчинення ним кримінального діяння жодного слова», - запевнив адвокат.

До того ж Федур додав, що є вірогідність, що Олександр Аваков може вийти сьогодні з СІЗО без запобіжного заходу.

«Я не бачу жодних правових підстав для необхідності необрання міри запобіжного заходу. І законодавець передбачає такі можливості, що особа, якій вручається підозра лише повідомляється про необхідність явки до слідчого, прокурора і суду, і все», - зазначив адвокат.

Нагадаємо, що Олександра Авакова доправили до слідчого ізолятора нацполіції. Сина Авакова, а також колишнього заступника міністра Сергія Чеботара затримали напередодні детективи НАБУ. Це відбулося у рамках справи трирічної давнини про постачання рюкзаків для внутрішніх військ. Обом вже повідомили про підозру за статтею "Привласнення майна та зловживання службовим становищем". Вона передбачає позбавлення волі до семи років. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції