Адвокат Чауса заявив, що місцезнаходження скандального екссудді йому досі невідоме

Адвокат Чауса заявив, що місцезнаходження скандального екссудді йому досі невідоме

Кравець стверджує, що і дружина Чауса також не має інформації про місце перебування її чоловіка.

Адвокат екссудді Дніпровського районного суду Києва Миколи Чауса Ростислав Кравець заявив, що місцезнаходження підзахисного йому досі невідоме.

Про це він написав вранці 1 серпня у своєму Telegram-каналі.

"Для тих, кому не байдужа доля Миколи Чауса. Для початку розвіємо міфи. Перше, дружина Миколи Чауса з ним, від моменту викрадення, не спілкувалася. Друге, СБУ, дійсно, повідомила дружині Миколи Чауса, що він у них. Третє, на даний момент місцезнаходження Миколи Чауса мені як адвокату і його дружині невідомо", - написав Кравець.

Він додав, що сьогодні планує відвідати "ще кілька місць", де може перебувати скандальний колишній суддя.

Нагадаємо, 3 квітня стало відомо, що у  столиці Молдови Кишиневі викрали українського екссуддю Миколу Чауcа, справа якого в Україні тягнеться від 2016 року. Його звинувачують у хабарництві. Про те, що колишнього суддю викрали українські спецслужби, заявив адвокат Чауса. Однак СБУ не коментує це питання, там відкрили кримінальне провадження за фактом зникнення у Молдові Чауса. Згодом президентка Молдови Мая Санду доручила якнайшвидше провести розслідування цієї справи. Своєю чергою глава МВС Молдови Павел Войку заявив, що Чауса викрали іноземці, які вже перетнули кордон з Україною.

9 серпня 2016 року детективи НАБУ викрили суддю Чауса в отриманні 150 тис. доларів хабара за винесення вироку в інтересах підсудних. Він тримав гроші у скляній банці. 6 вересня Верховна Рада дала згоду на затримання судді і притягнення його до кримінальної відповідальності. Однак Чаус, скориставшись суддівським правовим імунітетом, залишив територію України. Його було оголошено в розшук. Пізніше Чауса затримали за екстрадиційним запитом України в Молдові.

Новини України: Микола Чаус таки у СБУ, але де саме - загадка

Новини України: Микола Чаус таки у СБУ, але де саме - загадка
Наступна публікація