Адвокат: Данилишин не просив політичного притулку в Чехії

Адвокат екс-міністра Богдана Данилишина спростував інформацію про те, що його підзахисний просив політичного притулку в Чехії.

Екс-міністр економіки України Богдан Данилишин не просив політичного притулку в Чехії, заявляє його адвокат Степан Українець.

"Богдан Михайлович не просив політичного притулку в Чехії. Інформація про те, що він нібито попросив притулку, - не відповідає дійсності", - підкреслив Українець.

Нагадаємо, 18 листопада, ЗМІ повідомили, що екс-міністр економіки Богдан Данилишин подав запит на отримання політичного притулку в Чехії.

Як відомо, у серпні Данилишина було оголошено в міжнародний розшук за звинуваченням у нанесенні державі збитків на 13,9 млн грн через державні закупівлі у одного учасника.

На початку вересня Данилишин заявляв, що він вважає себе невинним і планує повернутись до України. Також він говорив про те, що екс-прем'єра Юлію Тимошенко шантажували, а йому особисто погрожували вбивством.

За його словами, з огляду на "особистий шантаж колишнього прем'єр-міністра України деякими народними депутатами України, я був змушений передати функції державних закупівель заступнику міністра і звільнити директора департаменту".

Інтерпол затримав Данилишина 18 жовтня в Чехії при зверненні за допомогою до лікувальної установи. Генпрокуратура розпочала процедуру його екстрадиції.

Водночас його адвокат не виключав, що Данилишин звернеться до Чехії з проханням про політичний притулок.

Читайте також:

Богдан Данилишин попросив політичного притулку в Чехії

Данилишин розповів, як допомагав Януковичу захищати дисертацію

Данилишин заявив, що Тимошенко шантажували, а йому погрожували вбивством

Документ: Данилишина затримали біля посольства

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: