Адвокат Діденка не знає, чи буде подавати апеляцію на вирок суду його підзахисний

Адвокат Ігоря Діденка не може однозначно сказати, чи подаватиме його підзахисний апеляцію на вирок, винесений Печерський районним судом Києва.

Адвокат колишнього першого заступника голови НАК "Нафтогаз України" Ігоря Діденка Ігор Степанов не може однозначно сказати, чи подаватиме його підзахисний апеляцію на вирок, винесений Печерський районним судом Києва.

 Про це Степанов сказав журналістам.

"Обвинувальним висновком ніколи не можна бути задоволеним. З приводу апеляції я ще не говорив з Діденком, це йому вирішувати... Насправді ми задоволені тим, ви ж бачили, що все розпочиналося із 191-ї статті із санкцією від 7 до 12 років позбавлення волі, і на сьогоднішній день суд засудив його до трьох років з відтермінуванням вироку на три роки. Тобто, з цієї точки зору ми, звичайно, задоволені", - сказав Степанов.

Адвокат пояснив, що відтермінування вироку означає, що якщо засуджений протягом вказаного терміну не скоїть будь-якого злочину, з нього вирок знімається.

Як відомо, Печерський суд засудив екс-першого заступника голови "Нафтогазу" Ігоря Діденка до 3 років тюрми умовно з відстрочкою виконання вироку на 3 роки.

Читайте також:

Діденка засудили до 3 років і випустили на волю

Діденко розкаюється у виконанні газових директив Тимошенко

Фірташа назвали головним замовником переслідування Діденка і Макаренка

ВідеоАдвокат Діденка не знає, чи буде подавати апеляцію на вирок суду його підзахисний

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: