Адвокат Гонгадзе підозрює, що Генпрокуратура хоче "відмазати" Пукача

За словами Валентини Теличенко, ГПУ "з умислом" допустило низку порушень кримінально-процесуального кодексу.

Адвокат вдови вбитого журналіста Георгія Гонгадзе повідомила, що Генпрокуратура відмовилася замінити захисника Олексію Пукачу і, можливо, зробила це з умислом.

Справа в тому, що захисником Пукача призначений адвокат, який захищав інтереси одного з засуджених за вбивство Гонгадзе - Олександра Поповича.

Як розповіла адвокат Гонгадзе Валентина Теличенко, "інтереси Поповича як виконавця і Пукача як організатора злочину суперечать між собою, і тому призначення одного й того ж адвоката цим людям є порушенням вимог кримінально-процесуального кодексу".

Теличенко зазначила, що вона ще в серпні цього року звернулася до Генпрокуратури з клопотанням про заміну адвоката Пукача. Але слідчий не став задовольняти клопотання, вказавши на те, що не бачить тут протиріччя інтересів.

Після цього Теличенко отримала науково-правовий висновок інституту держави і права ім. Корецького, який підтвердив її правоту. У жовтні вона знову звернулася до ГПУ з проханням замінити адвоката Пукача, підкріплюючи свої доводи висновками інституту, але слідчі знову відмовили.

"Таке рішення - це шлях до уникнення кримінальної відповідальності Пукача", - сказала Теличенко.

"Генпрокуратура це робить чи від непрофесіоналізму, або з умислом. Непрофесіоналізм можна було виправити, керуючись роз'ясненнями вчених, але це не було зроблено, тому я схиляюся до того, що це умисел", - резюмувала адвокат Гонгадзе.

Нагадаємо, головного підозрюваного у вбивстві журналіста Георгія Гонгадзе, екс-начальника головного управління кримінального розшуку МВС Олексія Пукача було заарештовано 21 липня у Житомирській області.

Завдяки свідченням Пукача в Київській області було знайдено фрагменти черепа, який міг належати вбитому журналісту. Від Пукача очікують, що він назве усіх замовників вбивства. За безпосереднє скоєння злочину трьох підлеглих Пукача вже засудили.

Читайте також:

Адвокат Ґонґадзе: Пукач назвав замовників убивства журналіста

Генпрокуратура відправить череп Ґонґадзе на експертизу до США

Невідомі жорстоко побили адвоката Пукача

Партія регіонів: "таращанське тіло" насправді належить не Ґонґадзе

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: