Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Адвокат і мама Клиха заявили про критичний стан госпіталізованого політв’язня

Родина вважає, що ситуація може загрожувати життю ув’язненого.

Бранець Кремля Станіслав Клих перебуває у критичному стані, його свідомість сплутана. Про це заявляють мати та адвокат незаконно засудженого українця, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Зараз політв’язень перебуває в психлікарні міста Магнітогорська. Клих відбуває 20-річне покарання в сфабрикованій справі за нібито участь у чеченській війні проти Росії. У нього проблеми з нирками та серцем, кілька місяців тому він шість днів був у комі.

ВідеоНа ім'я Путіна надійшло два прохання про помилування Олега Сенцова

Станіслав Клих - у критичному стані, його свідомість сплутана. Про це заявляють мати та адвокат незаконно засудженого українця. Зараз Клих перебуває в психлікарні міста Магнітогорськ. Станіслав Клих відбуває 20-річне покарання у сфабрикованій справі за участь у Чеченській війні проти Росії. І йде 48-й день голодування Олега Сенцова. На ім'я Путіна надійшло два прохання про його помилування. Його адвокат Дмитро Дінзе імена прохачів не розкриває, каже лише, що один лист з Європи, інший від місцевого адресанта. 

На ім'я Путіна надійшло два прохання про помилування Олега Сенцова

Сьогодні також минає 48-й день голодування Олега Сенцова. На ім'я президента РФ Володимира Путіна надійшло два прохання про його помилування. Адвокат Дмитро Дінзе імен прохачів не розкриває, але каже, що один лист із Європи, інший від місцевого адресанта.

Раніше повідомлялося, що генсек Ради Європи Турб'єрн Ягланд звернувся до Путіна з проханням помилувати Сенцова. Однак Кремль заявив, що це звернення ні на що не впливає.

Залиште свій коментар

Вибір редакції