Адвокат Кольченка розповіла, коли Росія передасть українських в'язнів

За її словами, поки що процедура проходить за графіком і жодних затримок немає.

Адвокат Олександра Кольченка Світлана Сидоркіна розповіла, як саме буде відбуватися процедура передачі та скільки це може зайняти часу.

Про це вона повідомила в інтерв'ю виданню "Апостроф".

"Може місяць, може два. Зараз йде збір документів. Коли документи з ФСВП (Федеральна служба виконання покарань – ред.) прийдуть, то Міністерство юстиції Росії, разом із запитом Мін'юсту України відправлять ці документи на розгляд до суду для прийняття рішення про можливість відбування покарання в Україні", – повідомила Сидоркіна.

Адвокат повідомила, що поки всі вкладаються в терміни і ніякого затягування справи немає.

"У рамках термінів, які встановлені законом, вони (російський уряд – ред.) і збирають документи. Процедура витримана, ніяких затягувань немає. Тому що з Міністерства юстиції України документи були відправлені 10 березня. І рівно в ці терміни – місячний термін розгляду – Мін'юст Росії укладається. Процесуально вони ніяких порушень в цьому плані не допускали", - додала вона.

Нагадаємо, Федеральна служба виконання покарань Росії представила Мін'юсту РФ пропозицію про передачу чотирьох засуджених у РФ українців Києву для подальшого відбування покарання на батьківщині.

Також у Мін'юсті відзначили, що остаточне рішення щодо передачі засуджених російськими судами громадян держави їх громадянства для відбування покарання приймають федеральні суди РФ.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: