Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Адвокат Крашкової захотів позбутися суддів у "врадіївській справі"

Руслан Радецький заявив відвід колегії суддів, бо вважає їх упередженими.

Сьогодні адвокат мешканки Врадіївки Ірини Крашкової заявив про відвід суду, повідомляє кореспондент ТСН.

Захисник постраждалої Руслан Радецький заявив про відвід колегії суддів у "врадіївській справі", бо вважає її упередженою.

А все через те, що судді відхилили його клопотання про повторний перегляд на засіданні відео з камер спостереження біля райвідділку у Врадіївці і запис відтворення злочину.

Однак судді на відвід не погодились, бо цей аргумент здався їм недостатнім доказом упередженості.

Такої ж думки і сторона обвинувачення. Представники прокуратури зазначили, що постраждала Крашкова і її захисник можуть самостійно переглянути ці записи. І на засіданні їм дадуть можливості поставити всі питання, яки у них виникнуть.

Сьогодні прокурор Наталя Висоцька підтвердила, що судове розслідування справи вийшло на фінішну пряму. Якщо ті троє свідків, яких ще мають виступити на суді, прийдуть вчасно, то буде проведено ще одне-два засідання. Після чого судді візьмуться за ухвалення рішення у справі.

Нагадаємо, 18 жовтня Крашковій стало погано і її шпиталізували. З того часу вона на засідання жодного разу не з'явилась, пояснюючи свою відсутність поганим самопочуттям. Нещодавно їй дали другу групу інвалідності. Напередодні вона знову прийшла до суду - вже без хустки, з акуратною зачіскою і макіяжем.

Кореспондент ТСН Ольга Параскун

Залиште свій коментар

=

Вибір редакції