Адвокат Кучми живе в номері за 500 євро на добу

Американський адвокат, який збирається захищати Леоніда Кучму проживає в одному з найфешенебельніших готелів Києва у номері за 500 євро на добу.

Один з найдорожчих юристів світу – американець Алан Дершовіц, який в Україні збирається представляти інтереси Леоніда Кучми вибрав своєю штаб-квартирою один з найфешенебельніших готелів столиці – "Прем'єр-палас", де вартість проживання становить від 400 до 500 євро на добу

Як стало відомо "КП в Україні", оселився американець в одному з номерів на 7-му поверсі (тут же розташований і тематичний номер, присвячений пам'яті Михайла Булгакова). Середня вартість проживання в таких апартаментах від 400 до 500 євро на добу. Втім, враховуючи, які доходи має адвокат рівня Дершовіца в США, це – гонорар за годину роботи. Однак скільки йому платять в Україні - американець не зізнався.

"Розміри гонорару, я обговорювати не можу - це неетично. Його (Кучми. - Ред.) сторона платить мені в повному обсязі", - заявив адвокат на прес-конференції, яку дав в тому ж готелі.

В кінці березня стало відомо, що другого президента України Леоніда Кучму буде захищати відомий американський адвокат Алан Дершовіц.

Нагадаємо, адвокат Михайло Кисилевич, який захищав колишнього президента (1994-2005) Леоніда Кучму, помер у ніч проти 11 квітня. За попередніми даними, причиною смерті став інфаркт.

Читайте також:

Адвокат Кучми помер від інфаркту

Кучма розповів, хто винен у смерті його адвоката

Кучма уточнив, що у нього два адвокати, а не чотири

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: