Адвокат Лазаренка спростувала інформацію про його повернення в Україну

Адвокат Марина Долгопола заявила, що у неї немає ніякої інформації про наміри екс-прем'єра Павла Лазаренка повернутися в Україну.

Адвокат екс-прем'єра України Павла Лазаренка Марина Долгопола категорично спростовує інформацію про його наміри повернутися в Україну і взяти участь у місцевих виборах, яка була поширена через ЗМІ від її імені 7 вересня.

"Категорично спростовую цю інформацію і те, що робила такі заяви", - заявила вона.

Крім того, адвокат підкреслила: "Я не маю ніяких повноважень на такі заяви, тим більше політичного характеру".

Вона назвала цю інформацію "фальшивкою", і додала, що часто робить заяви про Лазаренка, тому "хтось, мабуть, скористався цим у своїх цілях перед виборами".

Долгопола також зазначила, що у неї немає ніякої інформації про нібито наміри екс-прем'єра повернутися в Україну.

Нагадаємо, 7 вересня було поширено у ЗМІ заяву нібито від Павла Лазаренка, у якій шлося про те, що він має намір повернутися до України та взяти участь у місцевих виборах 31 жовтня цього року.

Лазаренко був прем'єром України у 1996-1997 роках. У 1999 році він виїхав до США, де потрапив до в'язниці за звинуваченням у відмиванні грошей. У серпні 2006 року каліфорнійський суд виніс йому вирок - 9 років в'язниці.

18 листопада 2009 року суд Північного округу штату Каліфорнія (США) виніс остаточний вирок Лазаренку, засудивши його до 97 місяців позбавлення волі за ґратами. Суд скоротив термін його ув'язнення зі 108 місяців. Влітку цього року термін ув'язнення Лазаренка був скорочений ще на 7 місяців - до 11 січня 2012 року.

Читайте також:

Лазаренко негайно повернеться до України, щоб піти на вибори

У Азарова впевнені, що гроші Лазаренка можна повернути

Лазаренку скоротили 7 місяців в'язниці

Суд не визнав Лазаренка винним у замовленні вбивства бізнесмена

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: