Адвокат Лозінського доводить у суді, що вбитий Олійник був наркоманом

Адвокат Лозінського просив суд призначити експертизу тканин померлого Олійника на наявність або відсутність наркотичних речовин.

Адвокат екс-депутата Віктора Лозінського, звинуваченого у вбивстві жителя Кіровоградської області Валерія Олійника намагається довести суду, що померлий був наркоманом.

Адвокат Віктор Грицюк просив суд призначити експертизу тканин померлого Олійника, які знаходяться у розпорядженні судмедекспертів, на наявність або відсутність наркотичних речовин, оскільки, за свідченнями свідків, покійний вживав наркотики, в тому числі напередодні дня смерті.

У контексті цього клопотання підсудний екс-прокурор Голованівського району Кіровоградської області Євген Горбенко звернувся до суду з проханням провести ексгумацію тіла Олійника, оскільки невідомо, які саме частини тканин Олійника є в розпорядженні експертів.

Також адвокат просив суд доручити провести моніторинг мобільного телефону підсудного Василя Перепелиці для встановлення його місцезнаходження з вечора 16 червня 2008 року до ранку 17 червня того ж року.

Разом з тим, захисник Лозінського клопотав про призначення експертизи масла зарядів і коробки з-під них, знайдених у будинку покійного, з маслом заряду і пістолета ТТ, знайдених при ньому на місці події.

Адвокат також просив залучити до матеріалів справи відеозапис інтерв'ю з матір'ю Олійника, в якому вона розповідала про наявність у свого сина зброї, а також вказувала на те, що він неодноразово здійснював протиправні дії по відношенню до неї.

Головуюча суддя Неллі Ластовка інформувала учасників процесу про те, що до суду надійшли два клопотання адвоката Володимира Клименка, в яких він просить дати дозвіл на представлення інтересів у суді матері покійного і звертається від її імені з цивільним позовом до підсудних щодо відшкодування потерпілій моральної шкоди з боку підсудних.

Розглянувши у дорадчій кімнаті клопотання адвоката Лозінського, суд дійшов висновку, що вони є передчасними і не підлягають задоволенню. Також суд відхилив клопотання Клименка, оскільки рішення щодо них вже було винесено не на його користь під час попереднього розгляду справи.

Нагадаємо, Лозінський обвинувачується у вбивстві жителя Кіровоградської області Валерія Олійника, яке сталося 16 червня 2009 року. У загальній складності екс-депутат звинувачується за шістьма статтями Кримінального кодексу. Йому загрожує позбавлення волі на 15 років або довічне ув'язнення.

Читайте також:

Лозінського судили 7 хвилин і він знову жував льодяники

Суд відмовився повертати справу Лозінського на дорозслідування

Лозінський попросив дорозслідувати його справу і готовий довести свою невинуватість

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: