Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Адвокат Лусваргі анонсував коментарі від бразильця по суті обвинувачення

Але на них треба буде зачекати до повноцінного судового процесу.

Майже весь день у Павлограді на Дніпропетровщині тривало обрання в суді запобіжного заходу для бразильського бойовика "ДНР" Рафаеля Лусваргі. Адвокат заявляв відвід суддям, вимагав перекласти права та обов'язки обвинувачуваного португальською, але вердикт урешті таки було схвалено, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Лусваргі не пішов на контакт із пресою, бо його адвокат обірвав усяку можливість діалогу. "Лусваргі нічого говорити не буде, доки справа не буде слухатися по суті", - заявив захисник бразильця Валентин Рибін. Юрист наголошував, що його підзахисного намагаються позбавити волі незаконно, натомість київський прокурор Ігор Вовк запропонував Феміді свої аргументи. "Це громадянин іншоі держави. У нього немає місця проживання. У нього немає джерела доходу, тому він може скоїти ще злочини. І враховуючи тяжкість злочину – це тільки тримання під вартою", - пояснив обвинувач.

ВідеоСуд Дніпропетровської області досі не обрав запобіжний захід Рафаелю Лусваргі

Суд триває вже 5 годину, а обрання запобіжного заходу Рафаелю Лусваргі ще навіть розпочиналося. Захисник спершу заявляв відвід суддям, а потім вимагав перекласти права та обов'язки обвинувачуваного португальською. Через це оголосили технічну перерву на годину, яка щойно завершилася.

Суд Дніпропетровської області досі не обрав запобіжний захід Рафаелю Лусваргі

Під судом на оголошення рішення чекали десятки активістів, тож сам адвокат Лусваргі зізнався, що його підзахисному безпечніше буде перебувати в СІЗО, ніж на волі. Однак жодних конфліктів протягом дня між активістами та бойовиком "ДНР" не сталося.

Як уже повідомлялося, Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області 7 травня обрав запобіжний захід бразильцю Рафаелю Лусваргі, який воював на боці проросійських бойовиків на Донбасі - тримання під вартою без права внесення застави терміном на два місяці. Після оголошення рішення суду на бойовика надягли кайданки і посадили до автозаку. Активісти, які перебували у залі суду, рішення про арешт зустріли оплесками.

Кореспондент ТСН Ольга Павловська

Залиште свій коментар

Вибір редакції