Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Адвокат Марківа хоче привезти італійських прокурорів і журналістів на Карачун

Представники правоохоронців обіцяють подумати.

Адвокат заарештованого в Італії нацгвардійця Віталія Марківа хоче приїхати до України. Раффаеле Делла Валле розповів про перший допит його підзахисного, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Марківа звинувачують в умисному вбивстві італійського фотографа Андреа Рокеллі в травні 2014 року неподалік Слов'янська. На допиті захист надав судді усі необхідні підтвердження того, що на озброєнні Нацгвардії не було жодних мінометів – а саме мінометним вогнем розстріляли Рокеллі. Довели до відома судді й докази того, що Марків ніким на той час не командував, а отже не міг віддати наказу стріляти.

Відео Адвокат Марківа запропонував італійському суду та прокурору провести слідчий експеримент в Україні

Адвокат подав запит, в якому запропонував прокурору та представникам італійської поліції разом поїхати до України, аби побувати на горі Карачун і провести там серію експертиз. "Відвідаймо місцевість всі разом - я, прокурор, фотографи, топографи, журналісти. Бо все, що було зроблено раніше, всі слідчі дії – недостатні, і це зрозуміло: була війна, була небезпека, тепер інша ситуація. Україна в будь-якому разі нам забезпечить охорону і все потрібне. Прокурор сказав, що має подумати, зважити все і потім прийняти рішення", - пояснив Раффаеле Делла Валле.

Як уже повідомлялося, справу затриманого в Італії бійця Національної гвардії України Віталія Марківа продовжать розглядати у вересні. Таким чином, Марків до осені залишатиметься під вартою, і про зміну запобіжного заходу для нього наразі не йдеться.

Залиште свій коментар

Вибір редакції