Адвокат матері Гонгадзе: немає правових підстав для арешту Кучми

Після остаточного ознайомлення зі справою щодо Леоніда Кучми, адвокат Лесі Гонгадзе повідомив, що немає ніяких правових підстав для позбавлення волі екс-президента.

Адвокат Лесі Гонгадзе Андрій Федур заявив, що закінчив ознайомлення з матеріалами справи щодо другого президента Леоніда Кучми. За його словами, правових підстав для позбавлення волі колишнього президента немає. Про це він заявив в ефірі каналу "ТВі".

"Я вчора завершив ознайомлення, як адвокат потерпілого, з матеріалами справи, що стосується Кучми ... Вчора я підписав в Генеральній прокуратурі відповідний протокол", - сказав він.

На питання, чи є підстави для того, щоб засудити Кучму, він відповів: "Ні, немає для цього правових підстав".

"Зараз, напевно, рано про це говорити, я й так, на мій погляд, висловлюю досить крамольну думку, але я так собі бачу, що у адвокатів Кучми, буде досить широке поле для діяльності. На мій погляд, у них буде багато можливостей для спростування обвинувачення. Це моя точка зору, а час покаже "- підкреслив він.

Адвокат акцентував на тому, що Кучму ніхто не звинувачує в причетності до вбивства Георгія Гонгадзе. "Кучму не звинувачують у вбивстві Гонгадзе чи в причетності, в тій чи іншій формі, до цього вбивства. У нього зовсім інше звинувачення. Моя особиста думка, що будуть дуже серйозні проблеми з доведенням цього звинувачення в суді. Подобається це комусь або не подобається. Але така моя думка, як адвоката, який практикує вже третє десятиліття", - заявив він.

Також, за його словами, не в компетенції слідства визнати "плівки Мельниченка" справжніми.

"Це компетенція зовсім інших органів. Слідство, як я розумію, прийняло рішення про притягнення їх, як доказів у справі – не більше... Записи ці не будуть визнані належними та допустимими доказами. Я думаю, що адвокатам Кучми спростувати це в суді буде дуже і дуже просто", - підсумував він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Генеральна прокуратура завершила розслідування у справі стосовно другого президента Кучми.

Зараз Кучма знаходиться під слідством. 21 березня цього року проти нього було порушено кримінальну справу за звинуваченням у перевищенні службових повноважень, в результаті чого загинув журналіст Георгій Гонгадзе. Кучма перебуває на підписці про невиїзд. Проте генпрокуратура дала дозвіл на його виїзд до Ялти для оздоровлення та в Росію для участі в заходах із вшанування пам'яті батька 9 травня.

Читайте також:

Стали відомі деталі справи Кучми: як він наказував "помститися" Гонгадзе

Мельниченко: якщо мене закриють у СІЗО – живим не вийти

У справі Кучми Литвин проходить як свідок

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: