Адвокат матері зґвалтованих дітей скаржиться на погрози й шантаж

Адвокат Валерій Коновалов заявив про переслідування й погрози з боку правоохоронних органів.

Адвокат Валерій Коновалов, який захищає інтереси матері дітей, що стали жертвами зґвалтування, заявляє про безпрецедентний тиск на нього з боку органів МВС.

Коновалов повідомив, що 21 жовтня йому по мобільному телефону надійшов анонімний дзвінок з вимогою не давати прес-конференцій щодо справи педофілів. А якщо він вийде, то "по тобі порушуватиметься справа вже за зовсім іншими епізодами". Коновалов повідомив, що сьогодні вранці йому зателефонував клієнт, якого він не бачив кілька років, із заявою, що адвокат погрожує його синові. Адвокат вважає це продовженням погрози, що вже пролунала, і своєрідним шантажем.

"Останні декілька днів біля мого будинку стояла міліційна машина, - розповів Коновалов. – Я був пару днів у відрядженні, вони по домофону говорили з моєю дружиною, назвавшись міліцією. У період, коли мене немає в Києві, моїх дітей зазвичай відвозить до школи і забирає водій. Цього разу, побачивши мою доньку, вона високого зросту, вони (представники міліції) буквально стали витягати її з машини. А коли водій став її захищати, вони уточнили, що їм потрібна Ольга Коновалова – моя дружина".

Адвокат повідомив, що сьогодні його зобов’язали на 14.00. прийти до УБОЗ Міністерства внутрішніх справ. Як його повідомили, це не допит, але прийти він повинен обов’язково. Коновалов сказав, що перед цим він готовий дати короткий брифінг для преси.

Нагадаємо, що керівник МВС Юрій Луценко звинуватив адвоката потерпілої Олени Полюхович у тому, що він нібито вимагав хабар у народного депутата України Руслана Богдана. 21 жовтня на прес-конференції адвокат потерпілої Андрій Циганков розповів журналістам про свої зустрічі з народними депутатами України Сергієм Власенком і Русланом Богданом, які організовували Власенко і адвокат Коновалов.

За словами Циганкова, його колега Коновалов впродовж останніх місяців активно брав участь у цій справі. З ним часто радився Циганков, він особисто зустрічався з Полюхович. Крім того, відучора, після надходження погроз на адресу адвокатів, вони уклали домовленість, що у випадку, якщо Циганкова затримають, її адвокатом виступатиме Коновалов.

Читайте також:

Мати дітей-фігурантів у секс-скандалі обурена заявами адвоката Монтян

БЮТівець підтвердив, що в нього вимагали 2 млн дол. у справі педофілів

Терьохін звинуватив Генпрокуратуру у небажанні займатися "справою педофілів"

Адвокат матері зґвалтованих дітей боїться, що його заарештують

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: